Používáte někdo Apple Wallet na ukládání palubních lístků? Akceptují to na letištích běžně, nebo se vyskytují problémy? Díky .

Apple Wallet

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

17 reakcí

Používáte někdo Apple Wallet na ukládání palubních lístků? Akceptují to na letištích běžně, nebo se vyskytují problémy?
Díky

0

Nepoužívám už nic jiného smiley Je naprosto super mít hned palubku u sebe, ze zamčené obrazovky rovnou přetáhneš a jsi v ní... Na všech letištích OK.

0 Citovat

Souhlas, taky jsem se toho bal, ale je to naprosta pecka! Vsude ok. Jen bacha, at se ti nevybije mobil .. nicmene ja mam powerbanku, takze jsem v klidu smiley

0 Citovat

Taky běžně používám a zatím nikde žádný problém. Naopak u gatu vídám čím dál víc lidí s mobilem v ruce místo palubky. Mám tam i rezervace z booking.com, ale to spíš jen pro sichr, kdyby někde nastal problém a nebylo k dispozici připojení k netu.

0 Citovat

pouzivam to od uplne prveho tyzdna ako to spustili a Lufthansa spravila podporu, a uz ten prvy tyzden od updatu nebol problem smiley

0 Citovat

Používám, a to jak na mobilu, tak na Apple Watch, tam, kde jde nad scanner strcit ruka... smiley

0 Citovat

U mě taky všechno v pohodě - funguje bez problémů smiley

0 Citovat

Používám už jenom Apple Wallet a nikdy nebyl problém. Ještě doporučuji na cestování aplikaci FlightBoard, která je taky super.

0 Citovat

Tak jsem v pátek a v neděli otestoval a funguje bezvadně. Pro případ "ztroskotání" jsem raději měl v kapse i vytištěnou variantu, ale nebyla potřeba.
Díky všem za reakce.

0 Citovat

Kdyz clovek lita casto, ma pak peknou sbirku smiley ja to naprosto miluji a jsem nesvuj, pokud letenku nemam v PassBooku. Ale vzdy si ji i tisknu, aby si mely deti co doma prohlizet smiley

0 Citovat

A co nejaka alternativa pre android? Nasiel som akurat PassWallet, mate s tym niekto skusenost?

0 Citovat

Používám to na borading passy od wizzairu a funguje to normálně.

0 Citovat

Můžete mi (možná i nám) jak ten Apple Wallet funguje?

Mám např. koupené ubytování na airbnb (app airbnb mám, má umět wallet), letenky (wizzair, app taky a taky má umět wallet) ...

Jak je teda přidám do Apple Wallet? iPhone používám snad už 7 let ale na tohle jsem nikdy nepřišel jak to používat...

0 Citovat

jw-cz: v aplikaci, která Wallet podporuje, jen u konkrétní cesty (ať už jde o rezervované ubytko nebo boarding passy) vybereš možnost "přidat do Apple Wallet". Jen mi to nějk nefunguje s airbnb, kde to po tapnutí na Přidat do Apple Wallet vyhodí chybovou hlášku

0 Citovat

LukasAK: u AirBnB jsem to již našel, taky mi to vyhodí error. "There was a problem adding the trip to Apple Wallet"

U Wizzair to nevidím, app to má podporovat.

0 Citovat

U Wizzu je ta možnost aktivní, jakmile uděláš check-in. Pokud jej máš udělaný, tak najedeš na svůj boarding pass a tam je možnost přidat jej do Apple Wallet.

0 Citovat

Již jsem našel i u WizzAir, tam to oproti AirBnB funguje, no mají to docela schované smiley

0 Citovat

Tak po nové aktualizaci airbnb již rezervace do Wallet exportovat jdou.

0
17 reakcí