Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně toho, jak vyřešit cestovní pojištění po dlouhodobém pobytu v Austrálii. Konkrétně jsme s manželkou na studentských vízech v Austrálii, tzn. v ČR máme pozastavené zdravotní pojištění a platíme si ho zde. Bohužel teď musíme narychlo cestovat zpět do ČR a nevím, jak vyřešit pojištění na cestu (pouze na let), kdyby se náhodou něco dělo. Moje cestovní pojištění na kartě platilo jen 90 dní od opuštění ČR. Nové pojištění s českou pojišťovnou by platilo pouze, pokud bychom překračovali hranice směrem ven z domova. Napadlo mě si zřídit cestovní pojištění od nějaké australské pojišťovny, ale cena 80AUD mi přijde na dva dny celkem dost. Nemáte někdo nějakou zkušenost, či nápad? Krpi .

Cestovní pojištění na cestu z Austrálie do ČR

Založil ve fóru Co se nevešlo

0 reakcí

Zdravím,

chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně toho, jak vyřešit cestovní pojištění po dlouhodobém pobytu v Austrálii. Konkrétně jsme s manželkou na studentských vízech v Austrálii, tzn. v ČR máme pozastavené zdravotní pojištění a platíme si ho zde. Bohužel teď musíme narychlo cestovat zpět do ČR a nevím, jak vyřešit pojištění na cestu (pouze na let), kdyby se náhodou něco dělo. Moje cestovní pojištění na kartě platilo jen 90 dní od opuštění ČR. Nové pojištění s českou pojišťovnou by platilo pouze, pokud bychom překračovali hranice směrem ven z domova. Napadlo mě si zřídit cestovní pojištění od nějaké australské pojišťovny, ale cena 80AUD mi přijde na dva dny celkem dost. Nemáte někdo nějakou zkušenost, či nápad?

Krpi

0
0 reakcí