Zdravím, před 10 dny jsem byla v Londýně s kamarádkou a půjčovaly jsme si každý den jejich kola za 2 libry na den. Vše normálně fungovalo až předposlední den se nám stalo to,že jsem si ze stojanu vzala kolo,které mělo píchlou duši. Došly jsme tedy na další místo,kde byly stojany s koly a chtěly ho vrátit. Jenže kolo mělo rozbité tu věc(trojúhelník) vepředu za který to kolo drží ve stojanu. Musela jsem tedy volat na jejich infolinku a s pánem jsme to vyřešili tak,že kolo jsme tam nechala u stojanu a otočila sedlo s tím,že kolo je rozbité. Ptala jsem se pána jestli mi za to rozbité kolo nějak nestrhnou peníze a byla jsem ujištěna,že ne. Dnes mi bylo strženo 93 liber což není málo. Chci se zeptat jestli se Vám to někomu nestalo a jak jste to kdyžtak řešil. Díky .

Půjčení kol v Londýně

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

0 reakcí

Zdravím, před 10 dny jsem byla v Londýně s kamarádkou a půjčovaly jsme si každý den jejich kola za 2 libry na den. Vše normálně fungovalo až předposlední den se nám stalo to,že jsem si ze stojanu vzala kolo,které mělo píchlou duši. Došly jsme tedy na další místo,kde byly stojany s koly a chtěly ho vrátit. Jenže kolo mělo rozbité tu věc(trojúhelník) vepředu za který to kolo drží ve stojanu. Musela jsem tedy volat na jejich infolinku a s pánem jsme to vyřešili tak,že kolo jsme tam nechala u stojanu a otočila sedlo s tím,že kolo je rozbité. Ptala jsem se pána jestli mi za to rozbité kolo nějak nestrhnou peníze a byla jsem ujištěna,že ne. Dnes mi bylo strženo 93 liber což není málo. Chci se zeptat jestli se Vám to někomu nestalo a jak jste to kdyžtak řešil.
Díky

0
0 reakcí