Ahoj, od 19.9 do konce Září mám dovolenou a poprvé bych chtěl vyzkoušet dovču bez cestovní agentury, lákala by mě nějaká exotika jako např. Thajsko, Kambodža, Tanzanie nebo třeba i Florida, problém je že vsechny nabídky co jsem našel v posledních dnech jsou třeba až s odletem v Listopadu, poradil by mi někdo teda nějaké letenky s odletem za 14 dní? Když tak se spokojím i třeba s Portugalskem či Španělskem, ale tak aby odlet byl od 19.9, děkuji všem zkušenějším cestovatelům za tipy  .

Kam na dovolenou v půlce Září za slušnou cenu?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

6 reakcí

Ahoj, od 19.9 do konce Září mám dovolenou a poprvé bych chtěl vyzkoušet dovču bez cestovní agentury, lákala by mě nějaká exotika jako např. Thajsko, Kambodža, Tanzanie nebo třeba i Florida, problém je že vsechny nabídky co jsem našel v posledních dnech jsou třeba až s odletem v Listopadu, poradil by mi někdo teda nějaké letenky s odletem za 14 dní? Když tak se spokojím i třeba s Portugalskem či Španělskem, ale tak aby odlet byl od 19.9, děkuji všem zkušenějším cestovatelům za tipy smiley

0

Těžko říct co považuješ za "slušnou cenu", ale pokud máš minimální časovou flexibilitu a kupovat budeš jen s malým předstihem tak asi není možné čekat zázraky.

PRG-BKK-PRG za 12700 (20.-29.9.) s rychlými přestupy a slušnou aerolinkou je vzhledem k okolnostem docela fajn cena.

0 Citovat

Alebo za 11527Kč je Viedeň - Bangkok 21.9. - 29.9. Rezervovať môžeš aj na týchto stránkach.

Ďaľšou možnosťou je sledovať cestovateľské fóra, možno sa niečo objaví na poslednú chvíľu.

0 Citovat

No slušnou cenu tak max. do 15 tis. tam i zpět, jinak pokud možno s odletem z Prahy, sám jsem zatím nikdy necestoval a nechci riskovat že zůstanu někde ve Vídni na letišti smiley Přestup někde mi až tak nevadí, ale pokud možno přímý let nebo alespoň odlet od nás, vím že těch požadavků mám asi přehnaně moc, ale tenhle portál mě nadchnul a chtěl bych načerpat nějaké zkušenosti smiley

0 Citovat

Nepísal, že musí byť odlet z Prahy. A potom, je dosť ľudí, pre ktorých sú bližšie alebo výhodnejšie iné letiská ako Praha.

0 Citovat

No já jsem rád za všechny rady, tipy atd.. přeci jen je to Váš čas který můžete využít jinak smiley A vracet se nemusím až na konci měsíce, ale klidně poletim jen třeba na 4-5 nocí, i když uznávám ze trmácet se někam přes půl světa kvůli pár nocím by pro většinu z vás asi nemělo cenu, ale mě to zas až tak nevadí, chci hlavně na pár dní vypadnout a vypnout, jinak bych volil spíše destinace s menším cestovaním ruchem, Bangkok mě sice láká, ale jelikož pracuji v gastronomii tak mám lidí až po krk smiley Hlavně aby tam bylo relativně teplo, slunečno a moře smiley Předloni jsem byl třeba v Řecku na Samosu a to mi úplně vyhovovalo, min. turistů, na každé pláži nebo spíše plažičce pár lidí.. Takže jestli někdo víte o nějaké zajímavé destinaci v Evropě tak klidně pojedu tam, vím že na exotiku za rozumné peníze asi nemám čas něco sehnat, ale bohužel jsem si kvůli personálním problémům v práci dovolenou nemohl nijak naplánovat smiley

0 Citovat

Pre európske destinácie vyskúšaj vyhľadávač www.azair.cz. Do políčka kam môžeš napísať nielen konkrétne letiská, ale napr. aj Itálie, Řecko a pod.

K dĺžke výletu: je tu dosť ľudí, čo lietajú na krátke (víkendové) výlety.

0
6 reakcí