Zdravím, mám v plánu navštívit Miami někdy v září či v říjnu a chtěla bych se zeptat, zdali je to někdo, kdy tam v tomto období byl a poinformoval mě, jak je to s počasím. Nemyslím tak ani hurikány, ale spíš ten déšť Někdo říká, že více prší do září, někdy že zase od října do prosince... Děkuji za všechny odpovědi  .

Miami na podzim

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

4 reakce

Zdravím,

mám v plánu navštívit Miami někdy v září či v říjnu a chtěla bych se zeptat, zdali je to někdo, kdy tam v tomto období byl a poinformoval mě, jak je to s počasím. Nemyslím tak ani hurikány, ale spíš ten déšť smiley Ráda bych strávila několik dní i koupáním a opalováním na pláži, tak zdali je lepší letět v září či až v říjnu... smiley Někdo říká, že více prší do září, někdy že zase od října do prosince...

Děkuji za všechny odpovědi smiley

0

Byl jsem v rijnu a jako uprimne nic moc - hrozny vlhko a hnusny mraky, slunicko jsme videli za tyden asi 2x - nicmene vyhoda Miami je, ze se tam clovek zabavi i kdyz neni pocasi na beach life smiley v rijnu byly bozi vyprodeje, nechal sem tam jmeni v mallech smiley

0 Citovat

Tak to jsem nechtěla slyšet smiley a mohu se zeptat kdy v říjnu jste tam byli?

0 Citovat

Tak ja jsem byl na Floride 2x jednou od brezna do kvetna a podruhe od dubna do zari a ono se tam da vlastne jet kdykoliv , jen nesmis pri tom makat na stavbe 10 hodin s prilbou na hlave a opaskem na naradi u boku a pak jezdit jeste autem s nefungujici klimou s Miami do Fort Lauderdale , to se ti pak ani na tu plaz jet uz nechce , more je prilis teple a venku je vlhke vedro , bazen mel prijatelnou teplotu a pak rychle do klimatizace samozrejme v nakupnich centrech ti to je fuk smiley

Ale vazne to zari mi neprijde tak katastroficke ,jasne ze je lepsi tam jezdit od prosince do brezna , kamarad v Miami mi leze na skype obcas na nervy, kdyz si tam sedi v kratasech a ja tu cumim jak za oknem leje jak s konve a sedim u krbu smiley

Uz si to moc nevzpominam na to zari ale mam pocit ze to nebylo tak zle , v rijnu nevim , pise se o hurikanech v zari ,ale ja ho za leto zazil jen jednou , vedro tam urcite v zari bude , myslim ze je to temer jedno jestli zari nebo rijen , na vyslovene stabilni pocasi tam proste musis jet od prosince do brezna , ale mohu se zeptat o vikendu kamarada co si o tom mysli , ktery je lepsi mesic

0 Citovat

kolegyně byla v Miami 14 dní v půlce září a měli týden slunko, občas mráček, dobrý na koupání a druhý týden přišel hurikán = evakuace, pršelo a strávili pár dní v nějaké dalším ubytku ve vnitrozemí.

0
4 reakce