Ahoj všichni, snažím se najít nějaké dostupné cestovní pojištění na rok, ale všude jsem našla buď dlouhodobé pojištění ale na opakované cesty max do 90 dní nebo když už na celých 365 dní, tak dost drahé. Nemáte někdo radu -  jak jste to zařizovali vy, za kolik a kde? Jedná se o cestu do Španělska. Už jsem přemýšlela, že na pojištění kašlu a pojedu jen s kartičkou pojištěnce - je to velký risk nebo je to OK? Díky moc za rady! Monika .

Dlouhodobé cestovní pojištění nad 90 dní - rady

Založila ve fóru Co se nevešlo

3 reakce
Ahoj všichni, snažím se najít nějaké dostupné cestovní pojištění na rok, ale všude jsem našla buď dlouhodobé pojištění ale na opakované cesty max do 90 dní nebo když už na celých 365 dní, tak dost drahé. Nemáte někdo radu -  jak jste to zařizovali vy, za kolik a kde? Jedná se o cestu do Španělska. Už jsem přemýšlela, že na pojištění kašlu a pojedu jen s kartičkou pojištěnce - je to velký risk nebo je to OK? Díky moc za rady! Monika
0

Tohle mám vyřešené pojištěním k platební kartě, měsíčně mě to stojí 89 Kč, jednotlivá cesta by neměla překročit 60 dnů.
Je třeba si uvědomit, že kartička pojištěnce slouží pouze pro nezbytnou zdravotní péči. Nezahrnuje například repatriaci atd. Dále je potřeba v zahraničí využít je státní nemocnice. Do zahraničí vždy cestovat s cestovním pojištěním.

0 Citovat
Lukáš Horák napsal(a):

Tohle mám vyřešené pojištěním k platební kartě, měsíčně mě to stojí 89 Kč, jednotlivá cesta by neměla překročit 60 dnů.
Je třeba si uvědomit, že kartička pojištěnce slouží pouze pro nezbytnou zdravotní péči. Nezahrnuje například repatriaci atd. Dále je potřeba v zahraničí využít je státní nemocnice. Do zahraničí vždy cestovat s cestovním pojištěním.

Děkuji za info. Já teď momentálně ale hledám to pojištění bez nutnosti se vracet zpět (bude to několikaměsíční, možná i roční cesta v kuse)...

0 Citovat

já mam u Allianz cestovní pojištění na rok za 3700,- s pojištěním léčebných výloh v zahraničí, úrazové, zavadla, odpovědnost za škodu a jinou újmu a doplňkové asistenční služby.

0
3 reakce