Ahojte kupil som letenky do Larnaky na prelome augusta-septembra z Katovic za 78€.Dovolenka to bude viac menej taka oddychová a chcel by som sa opýtať ako je to z plažami v Larnake? Oplati sa tam ostavat alebo sa presunut na nejake krajšie lahko dostupne miesto z letiska? čo odporúčate?Neni Larnaka moc preplnená? .

Cyprus-Larnaka

Založil ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

 Ahojte kupil som letenky do Larnaky na prelome augusta-septembra z Katovic za 78€.
Dovolenka to bude viac menej taka oddychová a chcel by som sa opýtať ako je to z plažami v Larnake? Oplati sa tam ostavat alebo sa presunut na nejake krajšie lahko dostupne miesto z letiska? čo odporúčate?Neni Larnaka moc preplnená?

0

Tak urcite bych v Larnace nezustaval a vydal se bud kdyz chces bliz , do Agia Napa asi 45 minut cesty autem , je i bus , nebo pak na opacnou stranu do Paphos , asi 2 hodiny autem , taky je bus pres Limassol , nebo shuttle , lepsi je si pujcit auto a muzes to objet jak do Agia Napa, tak i do Kato Paphos a dal ,

K zhlednuti je v narodnim parku Akamas souteska , pak prirodni plaz kde chodi klast zelvy vajicka , od pristavu vede nebo vedla sotolinova silnice , ale sjizdna i obycejnym autem ,souteska je znacena , je tam i parkoviste pak k plazi pozor na pisecne mista , ale je tam videt kde se da parkovat a projet bez zapadnuti,.

Dale pak s Poli vlevo po hlavni dojezd na Afroditiny lazne ,za nimi vede stezka ne pekne vyhlidky , divoke taboriste karavanu , pastevci ,kozy , vpravo vede silnice podel more nic nas tam tehdy prilis nezaujallo bydleli jsme v Helios bay pres booking asi 20 minut za centrem Paphosu , smerem k tomu narodnimu parku , muzu doporucit ale je to uz par let zpet , urcite tam vyrostly dalsi hotely ,v oblast je vice plazi my jsme vic cestovali i kdyz pocasi na to ze byly vanoce spatne nebylo

.Do Agia Napa jsme si zajeli az pred odletem, ale taky to lze jako misto na kratsi pobyt doporucit pristav i plaze tam pusobi sympaticky

Z Limassolu vede predimenzovana silnice do hor na Olympos je tam i lyzarske stredisko , my jsme byli na Kypru pres vanocni svatky do Silvestra a koupali jsme se i kdyz to bylo na hrane , ani na Olymposu snih nebyl , pry tam je chvili obcas v unoru ,Larnaca preplnena urcite je , ale je pravda ze to byl zrovna Silvestr kdyz jsme tam byli a v lete to tam i na celem Kypru muze vypadat jinak

0 Citovat

Na Helios Bay zrovna koukám na bookingu a možná ho vezmu:) Máme tip na autopůjčovnu bez scamu? Nebo má půjčení auta na Kypru nějaká místní specifika? (jasný že krom řízení vlevo) :)

0 Citovat

@mikir: ku poloostrovu Akamas. Nieco som k tomu cital, ze tam treba terenejsie auto, mas skusenost aj s osobnym, kde vsade sa dalo ist s osobnym na poloostrove?

0
3 reakce