Zdravím, zahlídl jsem teď aktuálně v jednom temátu, jak se řeší "hellomyfriendi". Myslím si, že jsem docela klidný typ a jen tak mě něco nerozhodí. Člověk, když cestuje, tak musí počítat se spoustou věcí a naučí se to neřešit a nenechat se vyvést z míry a zkazit si dovolenou. Nicméně přiznám se, že hellomyfriendi jsou dneska již hojně rozšířené individuum a vždy mě dokáží spolehlivě vytočit (i ti méně otravní), už jen pro to, že mi říkají, že jsem jejich kámoš :-D. A tak mě napadlo založit tohle téma - co vás na cestách vždy zaručeně dokáže naštvat? (osobně mám ještě pár tipů, tak jsem docela zvědavý, zda se s někým shodnu :-D). .

Co mě dokáže nejvíce naštvat na mé dovolené?

Založil ve fóru Co se nevešlo

Jedu prece na dovolenou , tak nevim co by me melo vadit a pokud nejedu s cestovkou, tak je jen a jen na me ,jak jsem si to zaridil a jake sluzby jsem si koupil a pokud neni neco tak jak ma byt ,tak mam vzdycky moznost reklamace

Ale pokud mam napsat , tak me vadi kdyz se na vsech letistich musi projit zonou kde se nabizi kosmetika a chlast , ten chlast by me ani tak nevadil -)) ovsem na kosmetiku jsem docela alrgicky sice to preziju , ale moje zena uz hure protoze je astmatik ,uz jsem premyslel jestli se neda nekde pozadat o pruchod jinou cestou

No a s tim pak i souvisi to jak si nejaka zenska zacne v letadle lakovat nehty sminkovat a strikat nejakymi smrady , jednou jsem letel a bylo hlaseni , ze se cestou nebudou podavat burske orisky , protoze je v letadle clovek , ktery ma na to alergii , docela by me zajimalo , zda se da docilit i zakazu pouzivani kosmetiky ,,ona kolikrat je zenska uz dopredu jako pojizdna drogerie - (( uz se i stalo ze zena musel pouzit sve dychadlo a letuska ji nabizela kyslik a kdyz si neni kam presednout tak je to problem

Nejaka prkotina se sklopenym sedadlem nebo kricimi detmi me nastvat nemuze . ostatne deti se daji nejak zaujmout a zabavit , horsi je to s vresticim miminem , ktere place proto ze mu zalehaji usi nebo ma jiny problem , ono se rozmaha dost cestovani i s miminy , ktere by litat letecky jeste nemely a dospeleho cestujiciho co by me nejak omezoval tak klidne na to upozornim

1