Ahoj všem,loni jsme byla v Londýně a bohužel mi má debit Visa od mBank nefungovala.Letos se chystám zase a tak bych chtěla mít jistotu, že mi karty budou fungovat.Nemáte někdo odzkoušené:- debit Visa Česká Spořitelna- kredit MasterCard Česká Spořitelna- debit MasterCard Komerční bankapopř. které karty od jakých banek fungují??Předem díky! .

Londýn - MHD - bezkontaktní karta

Založila ve fóru Co se nevešlo

17 reakcí

Ahoj všem,

loni jsme byla v Londýně a bohužel mi má debit Visa od mBank nefungovala.

Letos se chystám zase a tak bych chtěla mít jistotu, že mi karty budou fungovat.

Nemáte někdo odzkoušené:

- debit Visa Česká Spořitelna

- kredit MasterCard Česká Spořitelna

- debit MasterCard Komerční banka

popř. které karty od jakých banek fungují??

Předem díky!

0

Londýn jsme navštívili v březnu 2017 a v autobusech jsme platili bezkontaktními debetními kartami MasterCard bank UniCredit a AirBank. Naprosto bez problémů.

0 Citovat

Dva dny zpátky Visa debit u ČS ok. Celodenní lítačka pak vyšla na 6,60 GBP.

0 Citovat

Supr, díky za info. Potřebuju, aby mi fungovaly 2 z těch 3 karet. Ale asi je větší problém s Visou než s MasterCard, i podle toho, co píšou na svých stránkách...

0 Citovat

Visa debit ČS i kredit mastercard ČS fungují bez problémů. Když si zaregistruješ karty na tfl.gov tak můžeš kontrolovat cesty a výdaje.

0 Citovat

Mastercard debit FIO - srpen 2017 - bez problémů.

0 Citovat

taky potvrzuji debit od ČS i Monety fungovala v pořádku

0 Citovat

Díky všem!!!

0 Citovat

tak doplňuji info, fungovala debit MasterCard KB i kredit MasterCard od mBank :)

0 Citovat

AirBank debit funguje.

0 Citovat

MC debit od RB no problem :-)

0 Citovat

https://tfl.gov.uk/campaign/hopp...cid=hopper

Vypadá to, že přišli s novinkou, že se v busech a tramvajích dá jezdit hodinu za 1,5 libry

0 Citovat

rovnaku cenu mi dalo aj cez vikend na ceste metrom.

Sa mi rata... Bratislava 4 zony 60 minut 1,50 euro, Londyn 1,70 euro :D

0 Citovat

já za metro vždycky platila přes 2 libry... ale když už jsem jezdila, tak celý den, ať se to vyplatí :D

a asi i zdražili tu celodenní na 6,80 GBR http://content.tfl.gov.uk/adult-...s-2018.pdf

0 Citovat

Po trech jizdach to jde na centy i v peak time a pokud vystoupite nekde ( teda plati u Oyster card ) a vratite se do stanice pres terminal do dvou minut, tak vam to nic nesebere.

0 Citovat

Omlouvám se,asi hloupá otázka,ale musím přiložit kartu v metru i při jeho opuštění?

0 Citovat

tramin napsal(a):

Omlouvám se,asi hloupá otázka,ale musím přiložit kartu v metru i při jeho opuštění?


Ano, v metre treba prilozit kartu aj pri vystupe. Inac by ta cez turniket ani nepustilo. Niekedy byvaju turnikety pocas velkej spicky pri vystupe otvorene, ale tiez si priloz kartu lebo inac ti z nej stiahnu maximalnu sadzbu za celodenny tarif. V autobuse sa karta priklada len pri nastupe.

0 Citovat

OK,dík.

0
17 reakcí