Zdravím všechny, máte někdo zkušenosti se SIMkou Surfroam? https://surfroam.com/ Zdá funguje, jak je to výhodné a podobně. Díky  .

Surfroam

Založil ve fóru Co se nevešlo

19 reakcí

Zdravím všechny,

máte někdo zkušenosti se SIMkou Surfroam? https://surfroam.com/

Zdá funguje, jak je to výhodné a podobně.

Díky

0

Áno, mám, funguje. Len sem tam treba manuálne hľadať sieť,prip. znovu nastaviť APN, keďže sa to tvári rôzne, podľa krajiny kde sa práve nachádza. Ceny sú na nete, na také jednodenne výlety akurát, inak vždy lepšie miestna karta

0 Citovat

Používal som v USA a vcelku fajn. Akurát som mal na niektorých miestach problémy so signálom. V USA funguje len na sieti T-Mobilu a napríklad na Griffith Observatory v L.A. nemal absolútne žiadny signál a ostal som tam trochu nahraný, keďže som rátal s tým, že si objednám Uber, ale bez šance, nenačítalo mi tam ani Google :)) Naopak v metre alebo kadejakých schovatých uličkách / budovách fungoval vpohode... z nejakého dôvodu sa asi vysielače T-Mobilu v USA nekamarátia s vyvýšenými miestami.

Naopak v Mexiku a Kanade mi fungoval všade vpohode. Onedlho overím fungovanie v JV Ázii. Ako píše Tonic - fajn na krátke výlety, kde často meníš krajiny a nechce sa ti riešiť nejaká miestna SIM.

0 Citovat

Ešte jednu výhodu to asi má - v Číne by si mal mať prístup na blokované stránky ako Facebook, alebo Google služby

0 Citovat

Tak to škoda že jsem nevěděl 3 měsíce zpátky když jsem byl v Číně . Super, díky za info

0 Citovat

Za kolko ste kupovali sim kartu? Sa mi nezda zeby stala 25 € , ci?

0 Citovat

Jojo stojí 25€ a je tam kredit 25€

0 Citovat

Mne sa zda ,ze stala 15 € ,ale aj to je pre mna nie velmi minutelny kredit.

Musim pozriet podmienky na Kyivstar, maju hodne slusny roaming, isli s cenami dole a takmer cela Azia je za 0,017 € \MB. Hodi sa mi to zrovna na UAE, Filipny , Vietnam, Kazachstan a Albansko dokonca za 0,01 € + clovek nemusi riesit siete a dalsie nastavenia.

0 Citovat

Bolo 15, za 25 by som to nekupoval :D platnosť kreditu rok. Kyivstar primárne používam, ale napr. v Kazachstane to išlo veľmi zvláštne. Takže hneď som kupoval miestnu SIM

0 Citovat

co znamena velmi zvlastne? blokovali nejake sluzby alebo co konkretne neslo? ale uvidim ako to pojde v ostatnych krajinach lebo ceny su fakt fajn

0 Citovat

Fungoval asi len tak WhatsApp, tvárilo sa 3g, ale dáta tiekli tak 2g. Ale to prvý krát, predtým Gruzínsko, Azerbajdžan, Srbsko bez problémov. Hlavne bol jeden veľký problém naposledy. Online kredit išiel dobiť len ukrajinskou platobnou kartou. Tak som musel cez kamoša z UA to nabíjať

0 Citovat

Vyzera, ze mas pravdu s dobijanim ,ale wikia poradila toto :

https://www.ding.com/countries/europe/ukraine

resp. s nizsim commision

https://easypay.ua/en

Uz ma len zaujima, ci kyivstar vie fungovat po megabaytoch alebo je nutne aktivovat kazdy den 100 mb balicek? Mne treba internet leda tak na gps fix, messenger sem tam nieco na opere mini a 100 mb na den mi je zbytocnych, to potom radsej ten surfroam

0 Citovat

100MB sa vždy aktivuje, takže denne minimum to euro, alebo dve, podľa kkrajinym.Ešte dobrá alternatíva je MTX connect, ale ten nemá až také pokrytie

0 Citovat

Pozeram ,ze ako meganudzovka na messenger ci operu mini, tak nas zbojnik Juro ma 49 centov za 1 MB v tychto krajinach:

Zóna 2

Albánsko, Aljaška, Americké Panenské ostrovy, Argentína, Austrália, Azerbajdžan, Barbados, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Brazília, Čierna Hora, Čína, Dominika, Egypt, Ekvádor, Filipíny, Galapágy, Grenada, Guatemala, Guernsey, Haiti, Havajské ostrovy, Honduras, Hong Kong, Chile, India, Indonézia, Isle of Man, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jersey, Juhoafrická republika, Južná Kórea, Kanada, Katar, Kazachstan, Keňa, Kirgizská republika, Kolumbia, Kosovo, Kuvajt, Macedónsko, Malajzia, Mexiko, Panama, Peru, Portoriko, Rusko, Samoa, San Maríno, Saudská Arábia, Severný Cyprus, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Sv. Krištof, Sv. Vincent a Grenadíny, Švajčiarsko, Tadžikistan, Tajvan, Thajsko, Tibet, Turecko, Ukrajina, USA

0 Citovat

Měl bych prosím dotaz. Jak na kartě dobiji, popřípadě navýším kredit? Jde to vůbec? Když mi dojde na kartě kredit, jde obnovit z mobilu?


Díky moc

0 Citovat

Na webstránke surfroam, ale asi tam je len jediná možnosť vo výške 15e

0 Citovat

Zdravím, díky článku z blogu jsem na Surfroam taky narazila. Máte někdo aktuální zkušenosti? Poslední komentář je skoro dva roky starý. Uvažujeme o použití Indie a okolní státy, ale kdo ví, kam naše cesty povedou. Dobití po roce za 15 € mi ale přijde trochu moc. Mám pocit, že to nevyužijete. Předem díky za postřehy. 

0 Citovat

15eur za nějaká data využitelná v X státech je moc? Mi to připadá jako naprosto marginální částka v nákladech na cestu do Indie...

Funguje to +/- tak, jak se píše na jejich webu... 

Pokud jedeš jen do Indie, je lepší koupit místní sim, při poskakování po více zemích se může karta karta typu Surfroam nebo MTX Connect hodit. Nemusíš to potřebovat, ale náklady se taky můžou mnohonásobně vrátit během pár minut, když by jsi "v nouzi" musela využít roamingová data nebo nemohla objednat uber...

0 Citovat

Rada bych se zeptala, ten rok ( nutnost znovu dobít, aby simka zůstala platná ) se počítá od prvního použití, vyčerpání kreditu nebo od data nákupu ? Chci to jako dárek a vím, že karta nebude použitá dřív než konec příštího jara .. diky

0 Citovat

Nakonec se mi ozvali z podpory, tak info pokud někoho také zajímá a nemá zkušenost, rok se počítá už od data nákupu. 

 

0
19 reakcí