Posledni dny prochazim diskuse a  ctu rozporuplne  nazory na to, ktera pojistovna je ‘dobra’ na  cestovani  mimo Evropu. Vsichni se shoduji v tom, ze to potom chce ostry lokty na to, abyste z tech skrtu neco vymamili. U koho se pojistujete? Mate osobni zkusenost s pripadnym plnenim (nejen zdravotnim, ale napr. i kradeze)? .

U koho se pojistujete mimo Evropu?

Založila ve fóru Co se nevešlo

1 reakce

Posledni dny prochazim diskuse a  ctu rozporuplne  nazory na to, ktera pojistovna je ‘dobra’ na  cestovani  mimo Evropu. Vsichni se shoduji v tom, ze to potom chce ostry lokty na to, abyste z tech skrtu neco vymamili. 

U koho se pojistujete? Mate osobni zkusenost s pripadnym plnenim (nejen zdravotnim, ale napr. i kradeze)?
0

Já má zkušenost s Českou pojišťovnou po úraze v USA a zaplatili všechno včetně příplatku za využití pohotovosti, bez jakéhokoliv dohadování. Jen jsem se předem telefonicky ujistit s asistenční službou, kterou nemocnici v okolí můžu využít. Takže za mě OK.

Krádež malého batohu na Kubě jsem s pojišťovnou neřešil, těch pár věcí, co v něm bylo, nemělo v reálu žádnou velkou hodnotu, bral jsem to jako kulturní zážitek :-)

0
1 reakce