V červenci plánujeme cca na 12 dní projíždět sever Španělska a chceme si k tomu půjčit auto. Ve Španělsku a Portugalsku jsme si vždy půjčovali u Sixtu, protože jsou celoevropští/solidní/vždycky jsem to měl s nimi bez problému. Každopádně auto, kam se vejdou do kufru 2 kufry, mají asi za 40 €/den a mě zajímá, jestli někdo nemá zkušenost s nějakou půjčovnou v Bilbau, kde bych pořídil na těch 12 dní levněji. Sixt přímo na letišti je fajn, ale klidně si taxíkem dojedeme auto vyzvednout do města. Díky předem!  .

Půjčení auta Bilbao/Španělsko

Založil ve fóru Půjčení auta

4 reakce

V červenci plánujeme cca na 12 dní projíždět sever Španělska a chceme si k tomu půjčit auto. Ve Španělsku a Portugalsku jsme si vždy půjčovali u Sixtu, protože jsou celoevropští/solidní/vždycky jsem to měl s nimi bez problému.


Každopádně auto, kam se vejdou do kufru 2 kufry, mají asi za 40 €/den a mě zajímá, jestli někdo nemá zkušenost s nějakou půjčovnou v Bilbau, kde bych pořídil na těch 12 dní levněji. Sixt přímo na letišti je fajn, ale klidně si taxíkem dojedeme auto vyzvednout do města.


Díky předem!

0

Nemám, ale pokud jste jen dva, co sklopit zadní sedadlo? Pak se vejdou 2 kufry do jakéholi auta (když teda potřebujete 2 velké kufry na krátký pobyt v létě).

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

Nemám, ale pokud jste jen dva, co sklopit zadní sedadlo? Pak se vejdou 2 kufry do jakéholi auta (když teda potřebujete 2 velké kufry na krátký pobyt v létě).

O tom počtu kufrů to povídej mé manželce :-) S tím sklopeným sedadlem je to taky možnost. Přiletíme odpoledne a odlet v poledne, takže nikde nebudeme moc zastavovat s plným autem a dráždit zlodějíčky.

Každopádně dotaz byl mířený spíš na to, že si nemusím na tento delší pobyt připlácet za luxus vyzvednutí auta přímo na letišti, takže jestli někdo ví o spolehlivé půjčovně přímo v Bilbau, jsem jedno ucho.

0 Citovat

Máme to poslední týden v červenci podobně. Začínáme v Santanderu a končíme v Biarritz.

Nicméně právě s ohledem na ceny aut jsem zvolil vlak/bus. 

Pravda cestujeme jen s příručákem.

Co jsem koukal tak nejlépe vychází Record

0 Citovat

jakob napsal(a):

Máme to poslední týden v červenci podobně. Začínáme v Santanderu a končíme v Biarritz.

Nicméně právě s ohledem na ceny aut jsem zvolil vlak/bus. 

Pravda cestujeme jen s příručákem.

Co jsem koukal tak nejlépe vychází Record


Super, díky za tip. To jsou o poznání lepší ceny.

0
4 reakce