Ahoj, hledal jsem zpáteční jízdenku do Berlína, s ČD mi to nabízí na eshopu za 3510 Kč (nemám žádné slevy). To mi přijde jako absolutně mimo. Nemáte nějaký tipy na levnější jízdné? S DB Bahn jsem našel na netu na stejné vlaky cenu 88 EUR (2 400 Kč). Nejde mi ale do hlavy, proč DB Bahn to má o cca 1100 Kč levnější?  .

Vlakem do Berlína

Založil(a) ve fóru Železniční doprava

7 reakcí

Ahoj, hledal jsem zpáteční jízdenku do Berlína, s ČD mi to nabízí na eshopu za 3510 Kč (nemám žádné slevy). To mi přijde jako absolutně mimo. Nemáte nějaký tipy na levnější jízdné? S DB Bahn jsem našel na netu na stejné vlaky cenu 88 EUR (2 400 Kč). Nejde mi ale do hlavy, proč DB Bahn to má o cca 1100 Kč levnější? smiley

0

Ahoj, taky nevim proc, ale nejlepsi je bookovat vlak do Berlina pres bahn.de smiley
Jinak tam jezdi i busy Student Agency, myslim ze i Eurolines a ted nove i ten MeinFernbus.
Pokud kupujes na posledni chvili, nejlevneji vyjde spolujizda - mitfahrgelegenheit.de

0 Citovat

pokud koupíš tzv.včasnou jízdenku tj. nákup minimálně tři dny předem stojí zpáteční nějakých 1650 czk!

http://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/ ... opa/-3943/

0 Citovat

Ahoj,
je dobré např. využít eurolines a pokud máš (nebo znáš někoho), kdo má operátora O2, tak v rámci jejich extra výhod nabízí 25% slevu na cestování s eurolines, dá se tím ušetřit docela dost. zkus se podívat na http://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/v ... ml?show#81

Verča

0 Citovat

Ja mam koupeny FernBus za 18ecek - jede primo z letiste do Phy, podle webu to jede 4:10 - nevim jak dlouho trva vlak, ale i autem jezdim okolo 3.5h s pauzou na "vsichni vite na co smiley"...

0 Citovat

FernBus měl v pátek tarify z BER za 9€, aktuálně už zase zmizely.. Uvidíme jaké ceny bude mít dál smiley

0 Citovat

Dvakrát denně jezdí z Prahy do Berlína taky Orangeways.com, což je nedokonalá maďarská kopírka Student Agency. Jednosměrný lístek stojí kolem 600 Kč, mají nové autobusy. Jel jsem s nimi v únoru 2012 z Berlína do Prahy, byla dost zima (tak -15°C) a v autobusu nefungovalo topení.

Jinak v nízké sezóně (podzim) mívá lístky za 9 EUR / jeden směr taky německý Eurolines/Touring.

0 Citovat

Chtěli jsme, ale harmonogram se nám protáhl a pak už ceny nebyly smiley

0
7 reakcí