Ahojte, zeptám se i tady, snad se najde někdo, kdo poradí . Láká mě na tom ta svoboda, trochu hippie-styl . Zatím jsem narazila na dvě společnosti, jedna je Aloha Campers, druhá Maui Westy Campers. Za každou radu budu vděčná. Díky a aloha  .

půjčení obytného auta - Maui

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

3 reakce

Ahojte, zeptám se i tady, snad se najde někdo, kdo poradí smiley

Zdravím vespolek,

mám na vás dotaz: máte někdo zkušenost s půjčením si obytného auta na Maui (popř. celé Havaji)? Jedeme ve třech a narazila jsem na možnost půjčit si obytný VW - většinou jde o auto z 80. či 90. let, nemám ale nejmenší ponětí, co od toho očekávat - tím mám na mysli hlavně technický stav aut, praktičnost při kempování, či přístup jednotlivých pronajímatelů. Něco jsem po světě sjezdila, ale tohle jsem ještě absolvovat nestihla smiley . Láká mě na tom ta svoboda, trochu hippie-styl smiley . Spát po hotelích nechceme, původní nápad bylo kempování, ale tohle mi prostě přijde tak nějak víc free - hawaiian style smiley . Zatím jsem narazila na dvě společnosti, jedna je Aloha Campers, druhá Maui Westy Campers.

Za každou radu budu vděčná. Díky a aloha smiley

0

Ahoj

Na Maui a Kauai su Slovenske firmy ktore rentuju auta.
www.kahuluiautosales.com alebo laboheme7@yahoo.com

Fero

0 Citovat

Ahoj, osobní zkušenost nemám, ale koukala jsem na to a Aloha Campers nemá zrovna dobré recenze. MWC jsou relativně noví, tak o nich nikde nic moc zatím není. Permity budete potřebovat i tak. Pozor taky na to, aby výsledná cena, včetně daně a pojištění, nebyla vyšší než normální auto a ubytování, jdy při troše plánování můžete bydlet za cca 60-100 dolarů za noc pro cca 4 lidi v condo včetně daně a auto sehnat za cca 150-170 dolarů za týden (bez pojištění). Aloha smiley

0 Citovat

také mám zkušenost na Maui s http://kahuluiautosales.com/ mají to slováci což bylo skvělé a dali nám i nějaké tipy na cestu, jsou levný a jednání bylo fér. Navíc nás vyzvedli a pak odvezli na letiště. Takže za mě doporučuji smiley

0
3 reakce