Zdravím, nemá někdo osobní zkušenost a především doporučení na spolehlivou půjčovnu v Kukes, která komunikuje. V roce 2020 jsem měl přes Economy Car Rentals zamluveny VW Caddy na tyden asi za 6 tisic. Nyni mne srovnavace nabizi na zari mensi auta od 15 tisic. Vetsi auto pro 5 lidi za 20 - 30 tisic. Uplne mimo realitu. Zkusil jsem oslovit pres ruzne kanaly (email, FB, WhatsApp) ruzne pujcovny co jsem nasel na TripAdvisoru, Google Mapach nebo na strankach letiste. Bud nabizi auta od 80€ za den, nebo pisou, ze v Kukes nic nepujcuji (proc jsou uvedeni na webu letiste ??) nebo komunikace vypadala nadejne (nabidli auto za 30/40€), ale kdyz chci poslat do mailu dalsi info ohledne pojisteni, depositu atd, tak se odmlceli. No a pulka vsech oslovenych nereagovala i pres urgenci vubec.  .

Půjčení auta v Albanii - letiště Kukes

Založil ve fóru Půjčení auta

5 reakcí

Zdravím, nemá někdo osobní zkušenost a především doporučení na spolehlivou půjčovnu v Kukes, která komunikuje. V roce 2020 jsem měl přes Economy Car Rentals zamluveny VW Caddy na tyden asi za 6 tisic. Nyni mne srovnavace nabizi na zari mensi auta od 15 tisic. Vetsi auto pro 5 lidi za 20 - 30 tisic. Uplne mimo realitu.

Zkusil jsem oslovit pres ruzne kanaly (email, FB, WhatsApp) ruzne pujcovny co jsem nasel na TripAdvisoru, Google Mapach nebo na strankach letiste. Bud nabizi auta od 80€ za den, nebo pisou, ze v Kukes nic nepujcuji (proc jsou uvedeni na webu letiste ??) nebo komunikace vypadala nadejne (nabidli auto za 30/40€), ale kdyz chci poslat do mailu dalsi info ohledne pojisteni, depositu atd, tak se odmlceli. No a pulka vsech oslovenych nereagovala i pres urgenci vubec.

0

Tak je to díra po bombě, velká poptávka, malá nabídka. Jedině ještě zkus https://www.carsfrompeople.com/

1 Citovat

Ahoj, zkusím radu. Je to Albánie, na jednu stranu je tam svět ještě v pořádku, na druhou stranu, tam nefungují služby tak, jak je známe my. Byl jsem v Kukes několikrát , byť na motorce. Osobně bych tam doletěl a sehnal auto na místě. Je to opravdu díra, spíš bude fungovat osobní kontakt, než mailová komunikace. Na místě určitě něco seženete.Sever Albánie je prostě ještě někde jinde, ale tak krásné jinde. Já tam odjíždím 25.7. Ale jak říkám, sháněl bych auto na místě, budeš mít nejspíše větší úspěch než po netu.

0 Citovat

Nakonec jsem se s jednou pujcovnou pres WhatsApp domluvil na SUV za 60€/den. Jsem zvykly vse dopredu naplanovat. Predstava, ze priletim s 5 lidma do Albanie na male letiste v poli a budu se tam shanet po aute by mne za pristi 2 mesice zpusobila zaludecni vredy :-) Navic co s takovou pujcovnou co nekomunikuje online, kdyz by byl nekde po ceste s autem problem ...

0 Citovat

Prave jsme v  Albanii ,ale jsme na jihu, Kukes jsem nakonec vzdal prileteli jsme pres Korfu a lodi do Sarande a pak minibusem oblast Himare, Borsh  Jsme v Albanii poprve  budeme se p vracet presTiranu a pak pres tu Severni Makedonii a letecky z Ohridu 

Prave ze ten Kukes mi prisel sice atraktivni z hlediska hor, ale sluzby ponekud asi skripou , navic mi to nesedelo casove

Puvodne jsem o aute uvazoval ,ale pujceni jinde nez navrat  je hodne drahe V Sarande chteli pri vraceni v Tirane 300 euro  

40 km minibusem 3 eura...

0 Citovat

@lukas_cz Jak to dopadlo s tou místní půjčovnou? Všechno proběhlo v pořádku? Taky sháním auto, tak budu rád za nějaké doporučení. Díky 

0
5 reakcí