Nemate nekdo prosim zkusenost s navigaci USA v mobilu - zajima me to konkretne pro Floridu. Primarne bych chtel pouzit neco pro ios, ale v pripade nouze mam jeste tablet od Samsungu (ktery ale fakt nenavidim  .

Navigace USA pro ios / android

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

23 reakcí

Nemate nekdo prosim zkusenost s navigaci USA v mobilu - zajima me to konkretne pro Floridu.

Primarne bych chtel pouzit neco pro ios, ale v pripade nouze mam jeste tablet od Samsungu (ktery ale fakt nenavidim smiley)

Na applestoru sem nasel NAVV USA za 22 ecek, ktery by mel obsahovat vsechny mapy (po jednotlivych statech). Pripadne jsem jeste nasel G-Map FL PR za 18 ecek.

Nechce se mi davat pujcovne 10 dolaru za den za navigaci, kterou se budu tyden ucit ovladat smiley

0

Na Floride som používal www.66.com na androide. Pri prvej inštalácii je tuším mesiac bez nutnosti platiť. Moje hodnotenie tejto navigácie je: vynikajúca.

0 Citovat

My sme prosli v lete 15 000km 2x pres usa z V naZ a spatky na V s navigaci Sygic, cena asi 50euro, su v nej ale vsetky staty sveta plus dozivotna licencia. Chybobost by som odhadoval na 2percenta, ale ziadne zasadne...

0 Citovat

Bez problemu pracuje vyse zmineny Sygic, do ktereho si stahnes konkretni zem (v USA stat). Ja pouzivam jeste navic mapy Osmand+, neni to sice vylozene navigace, ale jsou zde na rozdil od Sygicu docela dobre zobrazeny krome klasickych cest i turisticke. Hodne mi to pomohlo na Sri Lance, v Thajsku, Kambodzi a naposledy v Indonesii (krome jineho, co bych jinak ani nevedel, ze tam je, tak i usetrilo penize za pruvodce.

0 Citovat

Jo tak sygic je za 40euro, ale 3 licence, tj 13eur na jedneho.

0 Citovat

Sygic je asi nejlepsi volba, protoze mam v telefonu (uz ve tretim) celou Evropu a pouzivam ho pri temer kazde ceste mimo CR. Nebudu se s tim aspon muset ucit smiley

Dekuju vsem za rady.. smiley

0 Citovat

Vyborne je to aj na najdenie ubytovania v motelech apod.neviem ako to maju ine navigace,ale tato ma pri vsetkych moteloch aj tel.cislo, tj moznost obvolat 3,4 motely a rozhodnut sa podla ceny a pod...

0 Citovat

Ahoj,
pro Android muzu doporucit navigaci HERE od Nokie, je zdarma a muzes si do telefonu stahnout mapy celeho sveta. Je to sice jeste beta, ale mapove podklady jsou kvalitni. Pro iOS bude dostupna behem par mesicu.

Google Play:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e.app.maps

ORSY

0 Citovat

Aspon na Android sa da Sygic pouzivat tyzden zdarma po prvej instalacii. A inak suhlasim s Nokia Here, to je asi istota smiley Este ma napadol taky klasicky smejdacky pristup - kupit si napr. vo Walmarte po prichode do USA autonavigaciu a potom ju vratit do 15 dni v ktoromkolvek Walmarte - http://help.walmart.com/app/answers/detail/a_id/205

0 Citovat

Tak posledni update smiley

Kdyz si stahnete na android verzi Sygicu zadarmo, tak pri spusteni to ukaze nabidku "xmass sale" a cela severni Amerika se da koupit za 20euro ve vanocnim promu, ted sem to zkousel u kolegy na Samsung tabletu.. smiley

Takze to vidim finalne na tablet se Sygicem za 20 euro.. smiley

0 Citovat

Pokud by to tady nekdo cetl v budoucnu, tak ja urcite muzu doporucit TomTom navigace. Nevim kolik stoji standardne, full USA verzi jsem potom koupil v akci za $35, Evropskou o neco draz. Projezdil jsem s nima (v EU i US,) cca 20 tisic kilometru a fakt spokojenost.

Zakladni ovladani je jednoduche, menu je nastavitelne (nechas si tam jen co vyuzivas), a kdyz to clovek trochu dostane pod kuzi, tak je to dokonale (napr. ukladani bodu kde jsi zaparkoval, vkladani polozek s itinerare pres GPS souradnice, tak si tam treba muzes nahazet odpocivadla kde chces prespat a ktery sis predtim zkouknul pres SteetView atd. atd.)

Co se tyka map, tak se mi zatim snad nestalo, ze by tam bylo neco jinak nez by byt melo. Kdyz je ucpane mesto, tak kliknes ze je pred tebou roadblock a ono te to vyvede pryc bocnima ulickama.

Dale to ma databazi vlastnich POI kde je skutecne vsechno (fastfoody, obchodaky, parkoviste, sighseeing, parkoviste, P+P), ta je z me zkusenosti aktualni tak z 90%, obcas tam byly pobocky, co uz neexistovaly nebo zase naopak nove pobocky tam jeste nebyly dane, ale v nouzi kdyz nemas internet se to v pohode dalo pouzivat.

(zkusenosti z iPhone 4S na iOS 6 a 7)

0 Citovat

On Sygic (nekde sem to kdysi cetl) pouziva prave TomTom mapy..

Uplne 100% spokojeny s UI nejsem (nektere featury Sygic evidentne programovali v Indii smiley), ale uz jsem si na nej zvykl.. Nakonec budu brat Sygic na Samsung Galaxy tabletu a drzak do auta bude delat pritelkyne smiley

0 Citovat

my sme presli usa s VIAGO od GARMINU ... cena appky je asi 1 EURo a potom offline mapa celej usa myslim ze bola ok 10-20 .. uz sa nepamatam ... ak mas data tak to mas free

0 Citovat

Jako to UI TomTomu je takove trosku specificke, ale ja si nemuzu stezovat. Me v podstate staci ze si tam predem muzu do oblibenych nahazet 20 waypointu a potom s nima ruzne pracovat. smiley

Jinak na data bych se v USA az zas tak moc nespolihal, jednak je to celkem drahe (aspon co ja jsem mel 1 GB za 60 USD od AT&T), a hlavne je problem se signalem. S AT&T jsem nemel signam v zadnem z narodnich parku, nikde snad v celym Utahu a na severu okolo Montany taky nic moc. Takze nejakou offline verzi by to asi chtelo smiley

Jinak Google Maps appka umoznuje stahnout mapu pro offline pouziti na 30 dni, ale je to fajn spis tak na zorientovani se, navigovat nebo vypocitat trasu to offline neumi. Na prochazky po meste ale dobry kdyz nejsou data nebo dojdou.

0 Citovat

Pokud tam můžeš půjčit auto, který má už v sobě zabudovanou navigaci, tak to asi bude nejlepší volbou, případně ji někde půjčit. Do mobilu - Sygic nebo Waze, Sygic umí to dělat i offline. Případně jsem se ještě díval, že prý nějaká ruská navigace umí offline režim a neustále aktualizuje mapy.
Mrknu do appstoru a napíšu sem.

0 Citovat

ked uz goblin odpoveda na 2 rocnu otazku, tak pridam aj ja...v poslednom case uz len stahujem offline mapy do Google Maps, vacsinou to uplne staci...podporuje to aj navigaciu v offline rezime. A na mestsku turistiku je to super.

0 Citovat

Plne souhlasim s Tonicem. Už nějakou dobu nepoužívám nic jiného než Google Maps. Ve spoustě měst se uloží offline mapa i s body zájmu, který má google v databázi smiley kolikrát už mě to zachránilo když jsem hledal nějaký hotel, restauraci...

0 Citovat

Letos v US výborná zkušenost s free app Navmee a Google Maps, na běžnou navigaci byl Navmee super, na detaily pak samozřejmě lepší Google.

0 Citovat

Ahoj,

Omlouvám se že odpovídám staré téma, ale aktuálně řeším to same. Po celé Evropě vždy a všude používám google maps a to samé dvakrát v americe, projeli jsme NY-Boston, dale cely Hawaii a pouze s klasickou google maps, kterou jsem si vzdy nacetla na wifi a doufala, ze se neztratime :D. Nikdy jsme tam ale nepřejizdeli nějak extra velké vzdálenosti! Teď pojedeme roadtrip pres narodni parky californie atd. Nikdy jsem si ani nekupovala data do mobilu - vždy jsem si vše načetla na wifi a pak zas chytla nějakou další... Kupujete si všichni nejakou jejich kartu abyste měli data, nebo se to takto dá i tady? Samozřemě jsem si všimla že google maps nabízí offline verzi, za sebe ale můžu říct, že mi to nějak moc nefunguje a stejně se vždycky musím někde chytit na wifi... Navíc předpokládám že v parcích nebude signál, takže jak to pak řešíte? Ty offline google map vam i tak funguji nebo? Třeba na yosemmit park mame prvni noc ve fresnu a pak do parku a druhou noc mammoth lakes ptz je to bliz - je to cele v parku, takze urcite v yosemmitu budu potrebovat zadat adresu, netusim jak je to znacene, ale i tak, takovych situaci muze byt vic, tak budu rada za radu, jak to funguje :D Diky moc...

0 Citovat

A co třeba klasickou mapu respektive autoatlas a hlavu? Značení je velmi dobré.

0 Citovat

ktovie ako cestovali ludia pred 15 rokmi... :D Ketsirkova, vsak stiahni maps.me, alebo Here maps a mas to vsetko tam offline.

0 Citovat

Kalifornii jsme v pohodě projeli s MapFactor Navigator Free se stáhnutými mapami Kalifornie, Nevady a Arizony v offline režimu.

0 Citovat

mapfactor som tiez pouzival, ale maps.me mi pride rychlejsi..mapy rovnake, vsetko openstreet

0 Citovat

Já si na Floridě vystačil s bezplatnou offline navigací Here maps (teď se to jmenuje Here WeGo) a neztratili jsme se.

0
23 reakcí