Nevím jestli to už není déle, ale koukám, že v nabídce mají i Francii, Belgii a Nizozemí vč. Velké Británie, která zde již byla i předtím. Každopádně se dají sehnat dobré ceny, př. Brusel - Amsterdam za 1 libru  .

Megabus.com

Založil ve fóru Autobusová doprava

Nevím jestli to už není déle, ale koukám, že v nabídce mají i Francii, Belgii a Nizozemí vč. Velké Británie, která zde již byla i předtím.

Každopádně se dají sehnat dobré ceny, př. Brusel - Amsterdam za 1 libru smiley

0

Při využití promokódu TRYMEGABUS můžete obdržet jízdenky ZDARMA od společnosti Megabus.com pro cesty v USA !

Promokód je platný pro cesty od 9.ledna do 28.února 2013

0 Citovat

Evropské linky jsou v prodej do 19.května

znovu linky Amsterdam, Brusel, Paříž, Londýn po 1 libře a mnohé mnohé další destinace. smiley

0 Citovat

Prodej na 1.III - 30.IV smiley

0 Citovat

Nyní lze rezervovat jízdenky až do 3.září !

0 Citovat

Dobrý den, chci se zeptat jakou máte zkušenost s MB po Evropě, jízdenky jsou vcelku levné a lákavé. Napište prosím Vaši zkušenost díky

0 Citovat

Mám zkušenost s MB v Británii, bezproblémové levné cestování, za tu cenu určitě doporučuji. Není to luxusní VIP bus, ale za ty peníze by to snad ani nikdo neočekával smiley Prostě normálka.

0 Citovat

Skvely, diky za odpovedi. Nahodou nevite kdy se budou prodavat jizdenky na dalsi obdobi, ted je to do konce brezna ..

0 Citovat

Jel jsem s nimi loni z Paříže do Londýna za cenu nějakých 400 na osobu a poměr cena/kvalita více než dostačující. Normální autobus, prostě doprava z bodu A do bodu B bezproblémová.

0 Citovat

Jel jsem trasu San Francisco - LA, a vše OK, internet fungoval, zásuvky byly k dispozici všude. smiley

0 Citovat

V USA mají v MB i internet? smiley Seriously? V březnu mě čekají dvě dlouhé trasy (NYC-Toronto a zpět) + dvě kratší (NYC-DC a zpět), tak to mě opravdu těší! Musím říct, že v UK jsem si internetu v MB ani nevšimla, netuším, zda ho mají, popř. jestli na všech nebo jen na některých trasách, tam to šlo nějak mimo mě. Ovšem v USA to moc ráda využiju!

0 Citovat

S internetem v autobusech je to ledajaké.. Pokud není signál, nálepka na dveřích ti nepomůže smiley

0 Citovat

Neodpustím si přidat tuhle hračičku smiley http://megabus-calendar.net/ Kalendář jízdenek u megabusu

0 Citovat

A nevíte někdo kdy kanadská verze Megabusu spustí prodej na červenec a dále?

0 Citovat

Megabus expanduje na Floridě. Přidává města: Miami, Tampa a Tallahassee.

0 Citovat

Dneškem začíná kanadský Megabus prodávat jízdenky na letní sezónu (až do 8.9.2014).

0 Citovat

S přestupama můžeš jet trasu New York-Washington-Atlanta-Orlando-Miami smiley

0 Citovat

Ahoj,
měl bych dotaz. V červenci se chystám přejíždět z Montrealu do Toronta, vybral jsem si Megabus, ale nemám zkušenosti, jak jsou přísní ohledně velikosti zavazadel, jestli je krosna a menší batoh o.k. Koukal jsem se na jejich stránky a maj tam podivný limity, tak jestli nemá někdo zkušenost? Díky.

0 Citovat

Ahoj, mají 1 velké zavazadlo + 1 malé. Víc ti nepovolí.

0 Citovat

Zdravim, evropska cast megabusu otevrela novou linku az do Barcelony smiley .. takze z Londyna, Parize atd. klidne za libru

0 Citovat

Našli jste někde jízdenky za libru na té nové trase do Barcy? Já jsem koukala jen tak zběžně na konec současného prodejního období a všechno začínalo na 25 GBP za jednu cestu. Což je za takový long distance stejně super, jen bych si chtěla ověřit svou teorii, že long distance trasy začínají u Megabusu na vyšší částce než je 1 GBP/EUR/USD. Když jsem kupovala NYC-Toronto úplně na začátku prodejního období, taky jsem sehnala nejlevnější za 25 USD. Tak jsem zvědavá, jestli 25 GBP/EUR/USD je plošné minimum pro long listance u Megabusu, nebo se pletu a jsem jenom pomalá smiley
EDIT: A ne, už jsem si všimla odkazu na kalendář, co přidával Dave na minulé stránce, projela tam tu trasu a opravdu to jde i od 1 GBP. SUPER!

0 Citovat

Já jsem ulovil RT jízdenku Toronto-NYC za 2 CAD smiley takže long distance začínají opravdu od 1

0 Citovat

Ahoj, chtěla bych se informovat, za týden letím do Skotska a potřebovala bych se z Edinburgu dostat do Inverness a docela se mi líbí tahle společnost, tak mě zajímá, zda si musím jízdenku koupit předem přes internet a mít na ni rezervaci nebo stačí když si ji koupím v autobuse? Díky za odpovědi. A jak velké zavazadla sebou mohu mít??

0 Citovat

Listek si kup dopredu. Bude urcite levnejsi nez na miste. Ridic mozna prodava listky, ale budou drazsi. Jinak doporucuju nechat dostatecny cas od priletu do odjezdu, kdyby let mel zpozdeni.

0 Citovat

Chci se zeptat, jedu v září do Anglie a z Londýna se chystám do Amsterdamu. Po registraci na megabus.com a nalezení autobusu se mi na stránce objevuje informace, že musím přiložit data ze svého pasu. Jaký způsobem je mohu přiložit. Nebo jednodušeji, jak se koupím tu jízdenku? smiley

0