One way půjčení auta USA

Založil Tomáš Podroužek před 2 lety ve fóru Půjčení auta
8 odpovědí

Zdravím,
nemáte někdo zkušenost s vrácením vozu na jiném místě než vyzvednutí? Chceme jet z NY do Chicaga v rámci multicity letenky a u většiny půjčoven je poplatek snad 300 dolarů za one way rent.

Díky za radu

Jestli někdo nemá jinou zkušenost například...

Některý RV rentals mívají promo na free one-way, tak byste si mohli vyřešit i ubytko.. Ale samo to bude dražší než obyč auto.

Zkus se podívat na půjčení auta například ve Philadelphii. Většinou to vychází o moc lépe. Dá se tam dojet levně Megabusem a ten stojí přímo u nádraží, kde sídlí plno autopůjčoven.

Nebo se zkusit poptat v "Drive Away", pokud tedy agentura funguje v miste vami pozadovaneho vyzvednuti a ma klienta, ktery potrebuje prevezt auto do mista vaseho cilu.

ked som si raz dal namahu a precital si cele podmienky tych pozicovni v USA, tak tam bolo uvedene ze v ramci celej Kalifornie a Vegas a napriklad aj v ramci celej Floridy je to zdarma, ale medzi statmi, ktore su od seba tak vdzialene pochybujem, ze to bude bez poplatku pripadne za symbolicku cenu smiley

Pošli mně přesně data od kdy do kdy, kde půjčit, kde vrátit a kategorii vozu. Třeba SZ. Pokud nepomůže Arno, nepomůže ti nikdo:-)

Tak jsem udělal rezervaci u National Cars na Intermediate (Fusion) za 223 dolarů. Psal jsem na podporu a je to konečně cena včetně všech poplatků.

Přihlášení a registrace