Jak na navigaci v Izraeli?

Založil iwci před 2 lety ve fóru Půjčení auta
9 odpovědí

Ahojte,
za 14 dni letime do Izraele, budeme si pujcovat auto.
A me by zajimalo, jak poresit navigaci. Cetla jsem, ze dotazeni nasi evropsky navigacky se stazenyma mapama nic neresi, je potreba nejaky cip ci co??
Poradite prosim?

Blbost..Vše fungovalo standardně... Sygic, Here, Google..

Turnere, mohla bych poprosit o navod jako pro totalniho idiota (klidne do zpravy), jak tedy postupovat, pokud mam dejme tomu garmin a rada bych do nej dostala Izraelskou mapu, ktera na miste bude fungovat? Jsem na tyhle veci pomerne dost tupa.

To asi ne. Já s tím sám nemám zkušenosti a určitě se dá dostat přes google na jiné stránky, kdy to bude popsané. Stejně dobře by měl posloužit návod k danému typu. Já používám jen mobil. Tam by asi nejsnažší cestou měly být mapy Here. Jsou zdarma, snadné ovládání a mapy se stáhnou snadno přímo přes aplikaci.

ako vravi Turner, je to blbost, ja pouzivam Sygic a nebol ziadny problem

Presne - mobil a mapy Here, prip. Offline Maps s openstreetmapami a je bez problemov

Este dam do pozornosti aplikaciu Maps.me, ktora je tiez free a podporuje stiahnutie map pre offline prezeranie a navigaciu.

Diky moc za cenne rady smiley

A jeste dotaz: co po mne muzou chtit v pujcovne aut v Jeruzaleme za doklady?
Zjistila jsem, ze nemam mezinarodni ridicak (zitra si jdu zazadat) a ridicak stale se starym prijmenim (nevim, zda se stihne vymena), tak jen nakolik mam vysilovat.

Půjčovali jsme si auto v Jeruzalémě v květnu přes Thrifty a bylo to naprosto v pohodě. Mezinárodní řidičák nebyl potřeba, stačil pas, ten vstupní papírek, co je místo víza a český řidičák. Chvíli byli zmatení a kdyby jsme si neuvědomili záměnu my, tak by místo toho řidičáku vzali kartičku VZP smiley

Přihlášení a registrace