Vlakem v Anglii

Napsal DaveVe 2016-06-27T05:04:15+02:00 ve fóru Železniční doprava
1 odpovědí

Ahoj,

ve středu letíme do Manchesteru, kde budeme až do neděle. Rádi bychom si udělali i výlet do Chesteru a Liverpoolu, vlakem.

1. Na wikitravelu píšou, že bookovat dopravu z letiště do města dopředu netřeba. Zde nabízí až 50% úsporu. Nevíte někdo, jestli to má smysl nebo zda se stejně reálně nic neušetří stejně jako třeba na Gatwicku, kde se taky snaží prodat lístek do města dopředu?

2. Je v Anglii něco jako zvýhodněná vícedenní jízdenka? Budeme mít (vč. letiště) tři zpáteční jízdy, tak jestli se dá něco ušetřit. Operuje zde Northern a Transpennine, takže kompatibilní mezi oběma by to, předpokládám, také nebylo...

Díky za případné rady od zkušenějších.

D.

Vyzkouzsej Saveaway ticket od Merseytravel (regionalni dopravny podnik), jiz nic moc levnejse ne vyhledas. Pre Liverpool stoi 3,90£, pro cely region: 5,20£. Plati do Chesteru, Liverpoolu, a na pul cesty Liverpool - Manchester (od Manchesteru do Newton le Willows je nutne koupit jinu jizdenku). Pre Manchester, pokud jste ve 2, a bude to vikend - za 8 liber koupite jizdenku na cesty mezi 18 v patek a 24 v nedeli.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!