Půjčení auta - Madeira

Založil cestovatel89 před měs ve fóru Půjčení auta
11 odpovědí

Zdravím vás,

nemáte prosímvás tip na dobrou půjčovnu na Madeiře? Chystáme se tam koncem listopadu a pořád nějak nevím. Pravděpodobně vezmu nějaký auto přes rentalcars.com nebo easycars.com a vezmu od nich i to pojištění pro jistotu. Btw nabídka těchto dvou agregátorů je téměř stejná, můžete mi doporučit, který z nich radši zvolit?

Byla jsem na Madeiře letos i vloni, připojištění jsme neměli a vždy vše v pořádku. Jednou jsme měli auto od Rentalcars letos jsme zvolili nejlevnější autopůjčovnu CarTrawler, která neměla valné recenze, přesto vše proběhlo bez problémů.

A co to znamená- "přesto vše proběhlo bez problémů"? Bourali jste nebo měli jiný problém s autem? Pokud ne, tak doporučovat ostatním nebrat si připojištění nebo využívat půjčovny se špatnými recenzemi, je přinejmenším troufalost.

Na jaře jsem byla na Madeiře. Dali jsme na dobré recenze na půjčovnu http://www.rodavante.com/rv/defa...md=IDLng?1 a byli jsme též spokojeni, solidní, slušné jednání, vše v pohodě. Jen se jim nelíbí, když je na kartě napsáno Debit, což mají master card, takže sebou visu!

Hlavně se vyhni půjčovně GoldCar. Jsou neskutečně nečestní a pořád vymýšlí nějaké finty, jak z tebe vytáhnou další peníze.

Já si nakonec půjčil až ve Funchalu v půjčovně Madpoint.pt (objednání jen den předem, full pojištění, žádná záloha).

Ahoj, před rokem jsme byli na Madeiře a na letišti ve Funchalu jsme si půjčili auto od místní půjčovny https://www.werent.pt/index.php/pt/

Auto jsme měli na 7 dní za 123 eur plus 20 eur poplatek za půjčení na letišti. Naprostá spokojenost. Po příletu na nás čekal chlápek, ofotil si kreditku, podepsali jsme smlouvu. Nevnucoval nám žádné pí.... navíc, jako je to běžné u jiných půjčoven a jeli jsme.

Auto jsme vraceli znovu na letišti. Byli jsme domluvení, že auto zaparkujeme na parkovišti letiště, klíče necháme v autě a oni si ho vyzvednou. Asi jiný kraj, jiný mrav. :-) No nakonec jsme raději počkali opět na chlápka, který si pro auto přišel. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti.

Děkuju moc za vaše postřehy. Chápu to dobře, že ten Madpoint.pt má v ceně plný pojištění s nulovou spoluúčastí? To by mohli blokovat jen minimální depozit že? Radši si trochu připlatím než aby mě blokovali depozit 3000 EUR jako třeba u těch levnějších aut na rentalcars a easycars

Nechtějí žádný depozit (nic neblokují). Jen předem zaplatíš půjčovné a podepíšeš smlouvu. Já platil myslím 30 EUR/den.

Je dobrý k nim přijít v domluvený čas nebo popř. zavolat chvíli předem (nesedí pořád v kanceláři). Při odevzdání auto ani nechtěli vidět.

Právě jsem si půjčil vůz na letišti od MadeiraRent (přes EconomyCarRetals), všechno proběhlo hladce a relativně rychle, jenom mi paní místo objednaného benzíňáka 1000 ccm za 67 EUR/5 dní nabídla diesel 1600 ccm za 92 EUR s tím, že ušetřím za palivo a vyjedu všechny kopce... tak jsem to vzal a myslím, že jsem dobře udělal. Zatím na dvojku v pohodě všude, rozdíl v ceně vypadá na nějakých 30c/litr. Jinak depozit 950E, žádné další pojištění nebo jiné příplatky nepožadovala. Takže zatím spokojenost.

Edit: Tak to nakonec úplně nevyšlo...v úzkých uličkách jsem trefil zpětným zrcátkem barák a odřel jsem ho, za což si naúčtovali 183e, ale teda moje blbost :-(

Mandarinka napsal(a):

A co to znamená- "přesto vše proběhlo bez problémů"? Bourali jste nebo měli jiný problém s autem? Pokud ne, tak doporučovat ostatním nebrat si připojištění nebo využívat půjčovny se špatnými recenzemi, je přinejmenším troufalost.

+1 Taková doporučení jsou naprosto bezcenná a spíš jen ukázkou finanční negramotnosti dotyčné. Navíc CarTrawler je vyhledávač ne půjčovna.

Auto jsme vraceli znovu na letišti. Byli jsme domluvení, že auto zaparkujeme na parkovišti letiště, klíče necháme v autě a oni si ho vyzvednou.

Přihlášení a registrace