Ahoj, už to tu píšu po 10 je tu nějakej debil a nejde sem dát dotaz ale zítra ráno letím do NY z Prahy v 8:15  s AirCanada, bohužel mi přišel jen iterinár z MyTrip a check in na aircanada nelze udělat máte s tím podobne zkušenosti ? lze to udělat až na letišti popřípadě proč to nejde ?? Diky moc .

Mytrip. a check in letenek !!!

Založil ve fóru Letecké společnosti

10 reakcí

Ahoj, už to tu píšu po 10 je tu nějakej debil a nejde sem dát dotaz ale zítra ráno letím do NY z Prahy v 8:15  s AirCanada, bohužel mi přišel jen iterinár z MyTrip a check in na aircanada nelze udělat máte s tím podobne zkušenosti ? lze to udělat až na letišti popřípadě proč to nejde ?? Diky moc

0

Co znamená, že nejde udělat? Nejde se přihlásit do rezervace nebo systém hlásí nějakou chybu? Není přeci problém se odbavit na letišti.

0 Citovat

Napiše to tohle: 

Unfortunately, your check-in request cannot be completed.

Please note aircanada.com check-in is available:

for Air Canada flights departing from a city in Canada, from select US cities and from select international cities

between 45 minutes and 24 hours prior to departure for all flights within Canada

between 1 and 24 hours prior for flights between Canada and the USA

between 1 and 24 hours prior for all other flights

with one of the following identification methods:

- the Aeroplan number stored in your reservation file

- your booking reference number

from the USA, when you have an electronic ticket

Please try again, verifying the identification method and flight departure time, or see an Air Canada agent at the airport.

Please note: Air Canada Reservations agents at the call center cannot assist with check-in as they do not have access to airport systems.


jde se v Praze odbavit u nějakeho checkpointu ?  Potřebuju udělat sedadla atd. 

0 Citovat

checkpoint charlie :) kurna, strasne ludi zblbli tie lowcosty ... a hlavne !!!!!! vykricniky

inak zapojit trosku logiky...ked mas bagaz, kde sa odbavujes? este tie letiska nie su az tak samoobsluzne

0 Citovat

No já právě bagáž nemám mám jen příruční :D ok takže letenky dostanu až u přepačky aircanada ?:) diky moc 

0 Citovat

no v tvojom pripade asi letis najprv 8:15 do viedne s austrianom nie? tak pojdes na prepazku tam ...ved uvidis aj info o codeshare lete s Air Canada

0 Citovat

@tonic - asi jsi chtel jen slusne napsat, jak to je, kdyz diky chybkam a obecne priznivym cenam letenek muze cestovat kazdy:-) 

Daran erkenn' ich meine Pappenheimer...

0 Citovat

Ahoj, řešila jsem stejný problém 2 týdny zpátky a problém byl v tom, že první segment letu byl s Lufhansou a proto bylo potřeba udělat check-in na webu Lufthansy. Nemáš to náhodou stejně?

0 Citovat

V itirenaři mam napsané Air Canada z prahy do vídně z vídně do kanady a z kanady do new yorku ale operated mam prvně Austrian a pak Swiss tak mam zkusit austria airlines ? 

0 Citovat

ano, nemusis cakat na nase zvolenie :)

0 Citovat

hele diky ale moc vam nerozumim v pohodě cestuju ale tohle je pro mě něco noveho, psal jsem na mytrip zkoušeli taky check in pres aircanada a napsali že jim to nejde :D, tak  staci napsat jednoduse že mužu provest check in -vyber sedadla v klidu na letisti 

0
10 reakcí