Dobrý den, ráda bych poprosila o radu zkušenější cestovatele. Včera jsem rezervovala letenky přímo na stránkách AA a následně zaplatila on-line kartou a přišlo mi potvrzení o rezervaci mailem. Když si ale vyhledám rezervaci pod rezervačním číslem, tak se mi objeví, že schválená, ale nezaplacená. Platbu nemám v blokaci ani na účtě, jen mi AA odečetli z účtu 22,90 Kč. Je to standartní postup? Vždy jsem myslela, že platba proběhne okamžitě. Děkuji všem.   .

Rezervace u American Airlines

Založila ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Dobrý den, ráda bych poprosila o radu zkušenější cestovatele. Včera jsem rezervovala letenky přímo na stránkách AA a následně zaplatila on-line kartou a přišlo mi potvrzení o rezervaci mailem. Když si ale vyhledám rezervaci pod rezervačním číslem, tak se mi objeví, že schválená, ale nezaplacená. Platbu nemám v blokaci ani na účtě, jen mi AA odečetli z účtu 22,90 Kč. Je to standartní postup? Vždy jsem myslela, že platba proběhne okamžitě. 

Děkuji všem.  
0

Cinkni na linku aa.. Nejjednodussi a nejrychlejsi cesta..

0 Citovat

Pravděpodobně myslíš tu v Praze že? Nevíš jestli se tam lze domluvit i česky nebo je to jen anglicky?

0 Citovat

Magdalena napsal(a):

Pravděpodobně myslíš tu v Praze že? Nevíš jestli se tam lze domluvit i česky nebo je to jen anglicky?

Na webu pisou anglicky, 225 376 447

0 Citovat

Ok, díky všem. 

0
4 reakce