Novinka ze světa facebooku: Začátkem června 2013 se IE vrací na pevninu USA ! Denně nabídne spojení z Reykjaviku do Bostonu. Zároveň otevírá 2 nové linky do Evropy - Frankfurt a Oslo. Bohužel nastane útlum na 6 linkách - vzhledem k tomu, že veškeré spoje obsluhují pro IE české Holidays ČSA, tak snad zůstane Praha v oběhu alespoň 1x týdně. Určitě se můžeme těšit na zajímavé tarify! .

Iceland Express

Založil ve fóru Letecké společnosti

3 reakce

Novinka ze světa facebooku:

Začátkem června 2013 se IE vrací na pevninu USA ! Denně nabídne spojení z Reykjaviku do Bostonu. Zároveň otevírá 2 nové linky do Evropy - Frankfurt a Oslo. Bohužel nastane útlum na 6 linkách - vzhledem k tomu, že veškeré spoje obsluhují pro IE české Holidays ČSA, tak snad zůstane Praha v oběhu alespoň 1x týdně.

Určitě se můžeme těšit na zajímavé tarify!

0

Chtěla bych se zeptat na check in u této společnosti. Online? Nebo na letišti?
Letenky jsem podivně kupovala přes Pelikána a postupně mi došly dvě zálohové faktury (jedna na letenku a druhá na poplatek za zprostředkování). Mám tedy nějaký rezervační kód letenky, jen nevím co s ním (na stránkách letecké společnosti mi to moji rezervaci nenajde). Potřebovala bych poradit co a jak dál?
Předem díky za radu.

0 Citovat

Rezervaci by to mělo 100% najít! Jinak check-in na letišti.

0 Citovat

Tak až na mou urgenci u pelikana.. s nimi je fakt komunikace smiley

0
3 reakce