Ahojte, riesil niekto financny refund od Vuelingu za zrusene lety? Nam zrusili let VIE-Florencia v septembri (kupovane este v januari) a ako moznost uviedli prebookovanie, alebo voucher, s tym ze teda ak chceme financnu kompenzaciu, treba zavolat. Predpokladam, ze dovolat sa nebude uplne jednoduche, tak sa najprv spytam ake mate s refundom od vueling skusenosti? Viem, ze za tejto situacie je narok na full refund, ale zaujimala by ma prax (zrusili nam takto letenky aj KLM aj Austrian s tym ze bude refund a uz 4 mesiace nie je...) pokial to ma byt o tom istom, uz radsej vezmem voucher, aj ked prave od vuelingu ho vazne nepotrebujeme.. kazdopadne, hocijaka skusenost pomoze. Dakujem!  .

Vueling refund za zruseny let

Založila ve fóru Letecké společnosti

14 reakcí

Ahojte, riesil niekto financny refund od Vuelingu za zrusene lety?

Nam zrusili let VIE-Florencia v septembri (kupovane este v januari) a ako moznost uviedli prebookovanie, alebo voucher, s tym ze teda ak chceme financnu kompenzaciu, treba zavolat. Predpokladam, ze dovolat sa nebude uplne jednoduche, tak sa najprv spytam ake mate s refundom od vueling skusenosti? Viem, ze za tejto situacie je narok na full refund, ale zaujimala by ma prax (zrusili nam takto letenky aj KLM aj Austrian s tym ze bude refund a uz 4 mesiace nie je...) pokial to ma byt o tom istom, uz radsej vezmem voucher, aj ked prave od vuelingu ho vazne nepotrebujeme.. kazdopadne, hocijaka skusenost pomoze. Dakujem!

0

Dovolat se tam je absolutně nemožné - zkoušeno x-krát v různou dobu a nic ..

Takže mám v ruce voucher na 300 euro,který vzhledem k situaci pochybuji že využiju.

0 Citovat

Já řešil refund v dubnu a dovolal jsem se, na lince jsem čekal +-15 minut, prachy přišly po 8 týdnech.

0 Citovat

Ted jsem tam volal, spojen během 5 minut, refund vyřešeny a ze peníze pošlou do 7 dní. Potvrzeni mi pan poslal i na email. takže super. :) volal jsem na +34931227222

0 Citovat

Tomnacestach napsal(a):

Ted jsem tam volal, spojen během 5 minut, refund vyřešeny a ze peníze pošlou do 7 dní. Potvrzeni mi pan poslal i na email. takže super. :) volal jsem na +34931227222

Jak to dopadlo, přišly už peníze?

Nebo máte někdo aktuální zkušenost? Díky

0 Citovat

Měl jsem letenky na 1. 5. Koncem července jsem volal na jejich italské číslo. Čekal jsem asi 15 min na spojení a peníze přišly do týdne.

0 Citovat

Zruseny let na kveten. Refund reseny v cervnu, dovolala jsem se hned, penize prisly po cca dvou mesicich

0 Citovat

Zkoušel někdo refund v poslední době? Nám odmítli vyhovět... Díky 

 
EDIT: Ve správci rezervací na Vuelingu mám "Pending refund", tak nevím jestli to jde správným směrem, nebo je to takhle napsané u všech. Náš let operoval LEVEL.

0 Citovat

davjano napsal(a):

Zkoušel někdo refund v poslední době? Nám odmítli vyhovět... Díky 

 
EDIT: Ve správci rezervací na Vuelingu mám "Pending refund", tak nevím jestli to jde správným směrem, nebo je to takhle napsané u všech. Náš let operoval LEVEL.


Minulý týden mi byl zrušen let do Barcelony na 15. září, zpáteční ještě do teď zůstal v booking ale běží na něm pending refund.


Nicméně pending refund až potom, co jsem se dovolal a vysvětlil že chci vrátit peníze. Pán řekl, že není problém a přišel mi hned email že mi přijdou peníze za první zrušený let, teď čekám ještě na ten zpáteční.

Takže peníze zpět získat jdou :-)

0 Citovat

Tak my jsme volali asi 4x a pokaždé nás buď odmítli s tím, že si to máme vyřešit přes LEVEL (ale kupovali jsme to přes Vueling), nebo nás přímo odpojili v půlce hovoru. Email žádný neposlali. To jsme fakt jediní s takovouhle negativní zkušeností?

0 Citovat

Ahojte, ja som volala na cislo +34931227222 (dakujem tomnacstach!!!) tam som sa dovolala (na ich oficialne cislo nie) a slo to viac menej bez problemov- sice sa snazili tiez vnucovat voucher, ale ked som povedala ze chcem refund, tak uz dalej neriesili a peniaze prisli cca. do tyzdna. drzim palce aby to aj vam ostatnym vyslo a dakujem za rady

0 Citovat

davjano napsal(a):

 

Jak to dopadlo, přišly už peníze?

Nebo máte někdo aktuální zkušenost? Díky

 

ano peníze opravdu přišli ihned a vše bylo ok :))

0 Citovat

Nevíte prosím jak je to teď aktuálně?

Žádal jsem o vrácení peněz za rezervaci (výrazně posunuli termín letů), přišli mi peníze jenom za let tam (a ne za let zpět). Let zpět na webu visí ve stavu "Pending refund", už 2 měsíce. Na maily nereagují. Na lince se mi nedaří spojit s živým člověkem (ať se proklikávám jak se proklikávám automatem, vždy končím na tom že jestli si chci informace poslechnout znovu, ať zmáčknu jedničku a jestli chci hovor ukončit, ať zmáčknu dvojku :-) ).

Nevíte jak se k nim dostat? :-)

0 Citovat

Franta napsal(a):

Nevíte prosím jak je to teď aktuálně?

Žádal jsem o vrácení peněz za rezervaci (výrazně posunuli termín letů), přišli mi peníze jenom za let tam (a ne za let zpět). Let zpět na webu visí ve stavu "Pending refund", už 2 měsíce. Na maily nereagují. Na lince se mi nedaří spojit s živým člověkem (ať se proklikávám jak se proklikávám automatem, vždy končím na tom že jestli si chci informace poslechnout znovu, ať zmáčknu jedničku a jestli chci hovor ukončit, ať zmáčknu dvojku :-) ).

Nevíte jak se k nim dostat? :-)

 

Po mě to chtělo dát online refund request separátně za let tam a zpátky (tj. vyplnit dva různé formuláře). Dvakrát... Ale po druhém vyplnění už peníze vrátili během pár dnů. 

0 Citovat

Ahoj všem, můžu se prosím zeptat, zda je možné získat refund i na zpáteční letenku (obě cesty), i pokud pouze čas jednoho letu byl změněn? Změna je natolik velká, že se nám vůbec nevyplatí letět. Máte s tím někdo zkušenost? 

Díky!

0
14 reakcí