Ahoj lidi, Zítra večer máme letět do Manchesteru. Kupoval jsem letenky pro sebe i pro kámoše a při checkinu jsem si nevšiml, že zadávám údaje pro něj, a zadal jsem svoje číslo pasu, expiration date atd. Po odeslání to samozřejmě již nejde změnit a boarding passy máme v aplikaci. Co můžu dělat? Předpokládám, že na letišti ho nepustí... Jsme v háji? Nebo to vyřeší na letišti?   .

Špatně zadané údaje u pasu (RyanAir)

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Ahoj lidi,

Zítra večer máme letět do Manchesteru. Kupoval jsem letenky pro sebe i pro kámoše a při checkinu jsem si nevšiml, že zadávám údaje pro něj, a zadal jsem svoje číslo pasu, expiration date atd.

Po odeslání to samozřejmě již nejde změnit a boarding passy máme v aplikaci.

Co můžu dělat? Předpokládám, že na letišti ho nepustí... Jsme v háji? Nebo to vyřeší na letišti? 

0

Myslim ze se nestane  nic dulezite je jmeno v letence a jeho porovnani s pasem a to bude sedet pokud to bude vubec nekdo resit tak se to vyresi na letisti

0 Citovat

Ahoj,

nemyslím si, že by se na to vůbec kdo díval.

0 Citovat

Treba u easyjetu se to vubec nezadava, takze to nikdo neresi, jen jmeno a doklad.

0 Citovat

Za mych asi 50 letu v posledni dobe to nikdy nikdo nikde nekontroloval. Dokonce jsem jednou pri boardingu vytahl na gatu z penezenky omylem obcanku moji devitilete dcery, pani uctive podekovala a pokracoval jsem smer letadlo, zjistil jsem to az pak, kdyz jsem daval tu obcanku zpet do penezenky. Neni cas kontrolovat u tech davu cestujicich takove udaje, jako cislo pasu a doba platnosti. Mozna nekam mimo Evropu jsou kontroly dukladnejsi, ale po Evrope bych nemel obavu...

0
4 reakce