Ahoj skupinko, prosím o info jak to chodí i flynorse. Kontrolují důsledně v BER či NYC kufry? Check in online vás posazuje pospolu? jak to vypadá na palubě? a hlavně či jsou nějaké extra fronty kvůly vyzvednutí BP na check inu? Díky moc TOM  .

FlyNorse

Založil ve fóru Letecké společnosti

7 reakcí

Ahoj skupinko, prosím o info jak to chodí i flynorse. Kontrolují důsledně v BER či NYC kufry? Check in online vás posazuje pospolu? jak to vypadá na palubě? a hlavně či jsou nějaké extra fronty kvůly vyzvednutí BP na check inu? Díky moc TOM

0

nikdo nic? :)))

0 Citovat

Tak Flynorse lítá chvíli. Ty dotazy můžou mít různé odpovědi, každý může mít jinou zkušenost. Fronta na check-inu ? - to přece nesouvisí a aerolinkou, ale letištěm a záleží kolik letí lidí. Jak to vypadá na palubě ? Není něco na youtube ?  a co jako čekáš nebo na co se ptáš ? Prostě jako všude jinde.

 

2 Citovat

lítat chvilku může ale díky akcím ho snad někdo mohl využít ne? Nechápu proč odpovídáte, když k tomuto tématu nemáte co říct, ja se ptal na názor těch co už případně letěli :))) proto se to tu jmenuje FORUM :)))

0 Citovat

Klídek, borče. Na blbou otázku se líp odpovědět nedá. A česky psát tě učili kde? Prý "kvůly", a to nepočítám další zvěrstva.

6 Citovat

prosím??? Jak se tato odpověď týká mé otázky?

0 Citovat

Taky by mě to zajímalo, letím s nimi poprvé za měsíc, vzal jsem letenku jen kvůli Dreamlinerovi :-) Neletěl jsem s ním. Viděl jsem videat atd. ale reálná zkušenost by byla zajímavá. Překvapilo mě, že se platí vlastně úplně za vše :-) Popravdě se divím, že nevybírají za záchody :-D 

1 Citovat

BER-JFK rt. během ledna:

* BER: online checkin nefunguje, musí se na přepážku, rozměr a počet zavazadel nikoho nezajímal, covid certifikáty také ne, jenom se musel podepsat papír, že jsme očkovaní, zpět ho vybírali na gate
* JFK: online checkin nefunguje, musí se na přepážku, velmi laxně kontrolovali váhu zavazadel i když na webu se jasně píše, že malé kabinové zavazadlo nemá váhovou restrikci
* lety: oba dva prázdné, každý měl pro sebe trojsedačku, takže pohodlný spánek, CC létají americké, snaží se bez většího úspěchu před odletem prodávat upgrady do Premium Economy, další servis jsem prospal, před nočním přistáním na JFK rozvlnili Dreamliner všemi barvami, docela sranda efekt :)


fotka.jpg

1
7 reakcí