Vždy rezervuju ubytování na Booking.com a když jsem na letošní rok kupoval různé letenky u Wizz Airu, říkal jsem si, proč nerezervovat to ubytko přes odkaz z jejich stránek. Uvádějí, že při uvedení členského čísla při rezervaci na stránce Booking.com by měli připisovat částku ve výši 2% z ceny rezervace. Jelikož s Wizz Airem často lítám, řekl jsem si, že by se to hodilo. Ceny i přes jejich odkaz vycházely stejně jako při rezervaci přímo na Bookingu. Předpokládám, že se částka na účet u Wizz Airu připíše po absolvování pobytu. Má s tím někdo zkušenosti? Mohl by mi někdo potvrdit, že připisování těch částek a jejich následné uplatňování v pohodě funguje? Díky! .

Rezervace ubytování na Booking.com přes Wizz Air

Založil ve fóru Letecké společnosti

15 reakcí

Vždy rezervuju ubytování na Booking.com a když jsem na letošní rok kupoval různé letenky u Wizz Airu, říkal jsem si, proč nerezervovat to ubytko přes odkaz z jejich stránek. Uvádějí, že při uvedení členského čísla při rezervaci na stránce Booking.com by měli připisovat částku ve výši 2% z ceny rezervace. Jelikož s Wizz Airem často lítám, řekl jsem si, že by se to hodilo. Ceny i přes jejich odkaz vycházely stejně jako při rezervaci přímo na Bookingu. Předpokládám, že se částka na účet u Wizz Airu připíše po absolvování pobytu. Má s tím někdo zkušenosti? Mohl by mi někdo potvrdit, že připisování těch částek a jejich následné uplatňování v pohodě funguje? Díky!

0

Já jedu booking přes www.refundo.cz, dávají zpět 3 % z ceny, pochopitelně vyjma městských daní a poplatků, které nejsou zpravidla zahrnuty v ceně.

0 Citovat

Dnes som sa prihlasil do uctu a wizz tu na mna vyskocil so zlavou 5% na booking.com, mate to aj vy alebo je to len nejaka special offer? .

Neviete ako spetne uplatnim zlavu uz na rezervacie kde som neuviedol svoje wizz referencne cislo?

0 Citovat

tech 5% zpet funguje, za ubytovani na prelomu dubna a kvetna dorazilo 10.6., nevyhoda je omezena platnost na pul roku. Podrobne podminky viz: https://q.bstatic.com/static/affiliate_ ... 417f72.pdf

0 Citovat

Teď jsem se taky poprvé zaregistrovala na plnou peněženku. Bookovala jsem několik hotelů na naši letošní dovolenou (každý den spíme jinde) a už mi to na vratkách naslibovalo přes 1500 Kč, a to už se vyplatí. Teď čekám, jestli to opravdu splní.

0 Citovat

Množí se tu spammeři smiley

0 Citovat

Osobne si myslim , ze tech par procent nestoji za to pri pripadnem problemu, mozna ze nemam pravdu , ale zda se mi ze je lepe problem s ubytovanim resit primo a ne pres dalsiho zprostredkovatele ,
S Booking.com jsem naprosto spokojen, mam u nich skoro 100 rezervaci a vzdycky zaridili to ,co jsem potreboval ,naprosto rychle a bez sebemensiho problemu , ostatne tech veci co jsem potreboval vyresit a nedostal hned odpoved primo od ubytovatele bylo minimum
S CK uz jsem nebyl radu let,ale kdyz bych kupoval zajezd u CK , taky bych si ho koupil primo u toho kdo zajezd porada a ne u zprostredkovatelske agentury
I u letenek kupuju vzdy u Ryanair, Wizzair, easyJet atd..a ne jinde,, uz me lakalo zkusit nekdy koupit treba lety ,kde prestupuju u Azair.cz, kdyz uz maji nejepsi vyhledavac low costu , mimo Evropu bych to zkusil treba tady ,ale zatim na to nedoslo

0 Citovat

wizzair ma akciu - cashback na ucet wizzair za rezervaciu ubatovania cez booking.com

http://www.booking.com/?aid=343458&labe ... er&lang=en

0 Citovat

To není žádná akce, cashback z bookingu ve formě kreditu na Wizz účet už funguje několik let, těch 5 % dávají furt, přes léto dávali zpět 10 %, to bylo velmi příjemné smiley

0 Citovat

Taku akciu mozes osr** ... wizzu preplo, pozri si azair, poslednu dobu su jeho lety na konci vyhladavania, aj lety s 2 prestupmi su lacnejsie. Co z toho ,ze mi pripisali 5€ ked letenka Budapest - Neapol stoji 150€ smiley a taky easyjet ju ma z Viedne za 45 €

0 Citovat

Dostali ste uz niekto notifikaciu od Wizzu, ze vam bol pripisany kredit na vas ucet? Prvykrat som dostal takyto email, mile od nich :)

0 Citovat

jo dnes prislo, ale ako pozeram, tak uz minuly mesiac tiez dali info

0 Citovat

Taky mi dnes došel email se skoro 10 éčkama :)

0 Citovat

Zdravím, rád bych se zeptal jak dlouho vám trvalo po ukončení pobytu připsání kreditu na váš účet ?

0 Citovat

Zhruba v pulce následujícího měsíce od ubytování, někdy to přijde 13. někdy třeba 22.

0 Citovat

Super, díky za odpověď.

0
15 reakcí