Dobrý den, rád bych se zeptal, zda nyní stačí koupit pouze letenku (BLAVA-DUBLIN) a např. den před odletem, až budou nabalená zavazadla, dokoupit příslušný počet a hmotnost kufrů. Letím na měsíc a nyní netuším kolik a jak těžkých kufrů budu mít. Děkuji Vám .

Dokoupení zavazadel RyanAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

11 reakcí

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda nyní stačí koupit pouze letenku (BLAVA-DUBLIN) a např. den před odletem, až budou nabalená zavazadla, dokoupit příslušný počet a hmotnost kufrů. Letím na měsíc a nyní netuším kolik a jak těžkých kufrů budu mít.
Děkuji Vám

0

Měl byste mít v rámci rezervace přístup do "Manage My Booking" (odkaz např. v mailu) - tam se pak dá zavazadlo přidat nejpozději 2 hodiny před odletem: http://www.ryanair.com/cz/terms-and-con ... edbaggage/
Jde to i pak na letišti, ale už je to dražší.

0 Citovat

Chci se zeptat. Podařilo se někomu dokoupit priority případně odbavené zavazadlo pouze na jednu cestu? Když to dám na cestu tam tak automaticky naskočí i nazpět....

0 Citovat

Jednotlivě lze až ve správě rezervace po zakoupení letu.

0 Citovat

No právě že ani tam to nevidím. Jde zvolit jen možnost pro všechny lety a všechny pasažéry ( a to já nechci ) - myslím priority. Batoh jde specifikovat pro pasažéra a let ale ten je drahý jak priority na oba lety, to si tam tu flašku radši pošlu poštou :)

0 Citovat

V mobilní appce to jde I jednotlivě.

0 Citovat

Díky zkusím

0 Citovat

Zdravím, mám dotaz. Mám zakoupeny dvě jednotlivé letenky pro 2 pasažéry. Pardubice-Londýn a Londýn-Brno. Koupeno před měsícem, odlet za dva měsíce. Nyní bych chtěl dokoupit "Priority a 2 zavazadla na palubu" co Ryanair nabízí za 180 Kč/os. a nebo za 8 liber v případě letu z Londýna. Problém je v tom, že když si to v administraci dám do košíku, tak mi to jde zakoupit vždy pouze pro obě osoby, tedy při letu z Pardubic nikoliv za 180 Kč, ale za 360 Kč. Z Londýna nikoliv za 8 liber ale za 16 liber. Neví někdo, jak na to? Díky

0 Citovat

Je potřeba koupit přes mobilní aplikaci, ne přes web. 

0 Citovat

Aaaaa super, díky! :) 

0 Citovat

Nechci zakládat nové téma, tak se také zeptám zde. Každý den mi chodí ty samé emaily ohledně limitu pro palubní zavazadlo pro můj nadcházející let. Nikdy v emailu není možnost se odhlásit z těchto emailů. Psal jsem na podporu a prý mi s tím nepomohou. Setkal se taky někdo s podobnou neschopností? 

(Pokud emal označím jako SPAM, riskuji, že mi do SPAMu spadne i důležitý email).

0 Citovat

rysmen napsal(a):

Aaaaa super, díky! :) 

Ono je to mimochodem napsané i v průvodci,https://www.cestujlevne.com/lete...st/ryanair , sekce Zavazadla. 😉

0
11 reakcí