Zdravím. Možná offtopic nevím. Píšu prvně a rád bych potřeboval radu od zkušených cestovatelů. Kdy se tam vyplácí kupovat si letenku z přes Ryanair. Chci letet 28 nebo 29 dubna. Mám si ji už objednat nyní či čekat na nějaké různé akce. ¨ Popř jak to je třeba se slevovýma kodama ? Dají se někde sehnat ?  .

Kdy se vyplácí koupit

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

7 reakcí

Zdravím. Možná offtopic nevím. Píšu prvně a rád bych potřeboval radu od zkušených cestovatelů.

Kdy se tam vyplácí kupovat si letenku z přes Ryanair. Chci letet 28 nebo 29 dubna. Mám si ji už objednat nyní či čekat na nějaké různé akce. ¨

Popř jak to je třeba se slevovýma kodama ? Dají se někde sehnat ? smiley Děkuji za odpovědi smiley

0

Ahoj, hodně záleží na tom kam by ses chtěl podívat, ale Ryanair má docela slušné ceny... Já bych zase až tak moc neotálela, jelikož dle mé zkušenosti, čím blíže k termínu, tím dražší letenka.. smiley Tyhle letecké společnosti mají docela často akce... A jak je to se slevovýma kódama, tak to netuším, vždy jsem čekala na promo akce různých společností na destinaci, kterou jsem si vybrala...

0 Citovat

Pardon Zapoměl jsem že z Londýna do Prahy smiley

0 Citovat

Že se vtírnu k dotazu... Loni jsme kupovali na srpen letenku Praha-Bari s wizzem za cca 2000. Kupovala jsem v březnu. Letos bychom chtěli z Bratislavy do Alghera, letenka zase nejlépe kolem 2000-2500tis. Myslíte, že je to ještě reálné? (: Většinou to bývá nejvýhodnější 3 měsíce předem, ale s tím létem, nevím... Díky

0 Citovat

Já mám v plánu letete 29.Dubna.. Z Londýna do Prahy. Je to ted docela levné cca za 900kč. Tak se ptám zda si ještě nějak počkat aby to bylo na 500-600kč. Nebo to koupit rovnou ted smiley

0 Citovat

Přidám se s dotazem. Máme v plánu Mallorcu v červnu z Krakowa. Nyní je cena kolem 3500 Kč zpáteční letenka / osoba, což mi ještě přijde dost smiley Nevíte jestli ještě vyčkávat? Co tak sleduju, tak nyní se objevují akce na duben/květen, takže nějaká šance, že by se něco objevilo na červen by tu být mohla. Na druhou stranu, červen už je pomalu začátek sezóny, tak jestli vůbec budou mít potřebu jít s cenou dolů...

0 Citovat

Může se zeptat,kdy budou levné letenky do Paříže?

0 Citovat

Matejmatej: v druhé polovině září, od 19.9. - 23.9. 2015.

0
7 reakcí