Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s Cebu Pacific Air. Stojí za to koupit si s nimi levné letenky nebo je výrazně bezpečnější a pohodlnější koupit si o něco dražší letenky s jinou společností?  .

Cebu Pacific

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

9 reakcí

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s Cebu Pacific Air. Stojí za to koupit si s nimi levné letenky nebo je výrazně bezpečnější a pohodlnější koupit si o něco dražší letenky s jinou společností? smiley Díky

0

Ahoj, je to bezpečná společnost. Létají s novými letadly, klasická nízkonákladovka ( doplácíš zavazadlo dle velikosti, bez jídla ). Můžu jen doporučit. Některé stížnosti se týkájí komunikace. Když Vám něco změní nebo zazlobí počasí, tak dělají trochu mrtvého brouka. smiley

0 Citovat

Ahoj, já osobně dobré zkušenosti nemám, musela jsem zrušit let z důvodu tajfunu, peníze jsem dodnes neviděla- jedná se o cca 7tis a přesně, nikdo na moje emaily nereaguje. smiley smiley

0 Citovat

netusite niekto ci ako pri klasickej nizkonakladovke mozem vynechat prvy segment a nastupit len na spiatocny let, alebo letenka prepadne?

0 Citovat

Ahoj, objednali jsme taky letenky na září přes Cebupacific, ale odložili nám let o den později. Bohužel my už rezervovali letenky z Manily na Palawan na stejný den příletu. Píšeme, voláme, ale žádné reakce. Myslíte, že by byl problém, kdyby jsme nenastoupily na let Dubaj-Manila, ale let Manila-Dubaj by jsme využili? Díky za odpověď. Vendy

0 Citovat

Ano, byl. Letenka propadne. Jde s tim neco delat? Ano, jde... zavolat na aerolinky? Nezvedaji tel? Psal emaily, znova volat, bombardovat kazdy den.-) Nevzdavat to.

0 Citovat

Mám stejnou zkušenost. Let odložen o den, žádné info od nich nepřišlo. Povedlo se mi tam dovolat, 20 minut hovoru (požadavek na změnu návazných letenek). Po 20-ti minutách vysvětlování se hovor přerušil. A výyledek žádný. Pozor, až následně jsem se podíval, že 1 minuta je cca 100Kč. Tak volejte ze skype a ne jako já z mobilu. Dnes odpoledne to zkusím znovu. A jinak žádné spojení mailem jsem na ně nenašel. I do telefonu mi říkal, že to je nutné vyřešit telefonicky.

0 Citovat

Každému, kdo čeká na nějakou akci Cebu z Dubaje nebo Hong Kongu může přijít vhod aplikace pro Android, která se jmenuje Cebu Pacific Promotion Alarm, je normálně je stažení na Google Play. Mám ji asi 10 dnů, naprosto poctivě hlásí všechny akční nabídky

0 Citovat

Mam ten stejny problem. Vyřešili jste to nějak? smiley Ja kdyz volal na Cebu tak jsem pochopil, že mi říká, že to nevadí, když jeden let nenastoupim.

0 Citovat

Iveto nemam povolene soukrome zpravy ... smiley)) jedeme uz 28.9. ale kvuli te nejistote se zpatecnim letem jeste nemame letenky do dubaje...kdyz jsem volali do cebu tak rikali, ze nevadi, kdyz nenastoupis jeden let tak to asi risknem smiley

0
9 reakcí