Zdravím, zabookoval jsem si a zaplatil letenky u Ryanair. Dnes jsem provedl online check-in a nevím jak, prostě jsem se proklikal až na konec. Vyhodilo mi to pdf palubní lístky se jménem, ale nikde jsem při online check inu nezadával číslo občanky. Nevíte co s tím? Mám si koupit nové letenky? Díky za Vaše odpovědi .

Nevyplnění čísla občanky- neplatná letenka?

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Zdravím, zabookoval jsem si a zaplatil letenky u Ryanair. Dnes jsem provedl online check-in a nevím jak, prostě jsem se proklikal až na konec. Vyhodilo mi to pdf palubní lístky se jménem, ale nikde jsem při online check inu nezadával číslo občanky. Nevíte co s tím? Mám si koupit nové letenky? Díky za Vaše odpovědi

0

jedná se o vnitrostátní let, a nidke jsem tam tu možnost neměl.

0 Citovat

U vnitrostátní letů prakticky kdekoliv ve světě není potřeba nikde nic zadávat smiley

0 Citovat

No nevím, u všech návodů na odbavení sem našel že se zadává travel documents. Ale já sem to buď přehlédl, nebo jsem to tam vůbec neměl....

0 Citovat

Ahoj, tento rok jsem s Ryanairem letěl 8 vnitrostátních letů, a opravdu není možné zadat údaje, neudělal jsi žádnou chybu, prostě se to na vnitrostátních nedělá, takže máš vše platné smiley

0
4 reakce