Caute, letim s TAM z Barcelona do Sau Paula a zo Sau Paula do Iguazu a po rovnakej trase naspat. Uvazujem ze by som nenastupil na let zo Sau Paula ale radsej ostal par dni tam a potom sa nejako dopravil na spiatocny let do Iguazu. Samozrejme som volal na TAM (dvakrat) a dostal dve rozne odpovede. Jeden operator tvrdil ze je to v pohode, a o spiatocny let nepridem, druhy mi zas tvrdil opak, vraj musim vyuzit vsetky lety, inac o zbytok automaticky pridem. Skusal to uz niekto? A ano, ako je to s batozinou? Da sa im pri check-ine povedat aby to vylozili v Sau Paule? Diky moc. .

TAM Airlines - nenastupenie na nadvazujuci let

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Caute,

letim s TAM z Barcelona do Sau Paula a zo Sau Paula do Iguazu a po rovnakej trase naspat. Uvazujem ze by som nenastupil na let zo Sau Paula ale radsej ostal par dni tam a potom sa nejako dopravil na spiatocny let do Iguazu.

Samozrejme som volal na TAM (dvakrat) a dostal dve rozne odpovede. Jeden operator tvrdil ze je to v pohode, a o spiatocny let nepridem, druhy mi zas tvrdil opak, vraj musim vyuzit vsetky lety, inac o zbytok automaticky pridem.

Skusal to uz niekto? A ano, ako je to s batozinou? Da sa im pri check-ine povedat aby to vylozili v Sau Paule?

Diky moc.

0

Osobne by som to neriskoval. Co ak by sa ti to podarilo odbavit len do Sao Paula ale v Iguazu pri spiatocnom lete ti potom povedia ze pre nenastupenie zvysok cesty prepadol?

0 Citovat

pokial viem, tak pri neabsolvovani nejakej sekcie ti automaticky vsetky zvysne sekcie prepadnu, aspon u vsetkych aeroliniek co poznam... s TAM som nikdy neletel, ale silne pochybujem ze nemaju rovnaku politiku

0
2 reakce