.

SLEVY 20 % do úterní půlnoci

Založil ve fóru Letecké společnosti

22 reakcí

0

Výborně... Zrovna jsem včera přepisoval info stránku o easyJetu a říkal jsem si, kdy nadhodí nějakou akci.

  • Amsterdam - 1.128 - únor
  • Bristol - 1.102 - duben / květen
  • Edinburgh - 1.682 - březen
  • Manchester - 1.012 - březen / duben
  • Milán - 761 - únor / březen
  • Lyon - 854 Kč - květen
  • Paříž - 1.114 - květen

0 Citovat

0 Citovat

Si nakoupil ? Už tam toho 28. PRG-MXP není smiley

21.-26.V stejná cena

0 Citovat

0 Citovat

Cena za jednoho cestujícího 1753 Kč + 270 Kč administrativní poplatek za celou rezervaci

Není to úplná libovka, ale když uvážíme, že se z Prahy do Barcelony, kvůli redukci spojení a letadel WizzAirem, moc levně nedostaneme, je to fajn cena!

0 Citovat

S časem na přestup na letišti MXP bych byl velmi opatrný. Několikrát se mi stalo, že let s Easyjetem měl poměrně výrazné zpoždění. Navíc pokud vezmeme v úvahu fakt, že na terminálu 2, který používá Easyjet je nutné pří příletu prvního spoje opustit budovu letiště a před druhým letem absolvovat novou bezpečnostní prohlídku, může se rázem výlet proměnit v nepříjemné shánění nových letenek přímo na letišti. Dalším podstatným faktem je také to, že večerní spoje akumulují zpoždění nasbíraná během dne. 15.12. jsem měl při cestě do BCN čas na přestup v Miláně 2:05 a díky zpoždění letadla z PRG jsem další let nestihl. Stejně tak na jaře při cestě do Maroka mělo letadlo z PRG zpoždění přes tři hodiny. V obou případech jsem musel zakupovat novou letenku přímo na letišti až na následující den. A věřte mi, že nocování mezi Maročany, kteří čekají na ranní odlety do Casablancy a Marrakeshe, nemusí být pro mnohé nic příjemného. Moje celková bilance s lety Easyjetu z/na letiště Malpensa: 8 letů a celkem 9 hodin zpoždění.

0 Citovat

Mezi Marrakéšem a Casablancou přesun vlakem, busem nebo na velbloudu smiley
Cena za pasažéra 2 524 Kč + 270 Kč admin. poplatek za celou rezervaci.

0 Citovat

Cena za jednoho cestujícího 2218 Kč + 270 Kč administrativní poplatek za celou rezervaci.

0 Citovat

Cena za jednoho cestujícího 1808 Kč + 270 Kč administrativní poplatek za celou rezervaci.

0 Citovat

Takový menší eurotrip. Cena za jednoho cestujícího 2495 Kč + administrativní poplatek za celou rezervaci 270 Kč.

0 Citovat

On tam ten rozdíl až takový není, u lucxe by byla konečná cena 5.318 Kč

U české verze se totiž poplatek neprojevuje do cen za letenku, ale je připočítán až následně.

0 Citovat

On ten rozdíl je asi způsobenej časem, dneska jsem se ani v české verzi nedostal na Lucxovu cenu. Mě spíš zajímal princip té cenotvorby, těch pár stovek je zanedbatelnejch. Taky jsem se u platby dozvěděl, že karta, kterou považuju za debetní je kreditní i když ji mám vydanou k běžnýmu účtu smiley
Lucx: dík za vyhledání tohoto spoje do Maroka, máš na to nějakou sofistikovanou metodu ? Já si vytiskl vždycky tři týdny PRG-MXP, MXP-RAK a MXP-CMN a pak se snažil kombinovat, ale tohle uniklo mé pozornosti...
Dave+balor: dík za rady a připomínky

0 Citovat

2249 Kč za jednu osobu + 270 Kč administrativní poplatek za celou rezervaci, a v případě platby kreditní kartou +2,5 % z celkové ceny rezervace, debetní karta je bez poplatku.
Při cestě tam overnight v MXP. Myslím, že je to fajn cena, neb cena letenek z Prahy do Atén od 5000 Kč a výše!
Za mírně vyšší cenu lze zvolit návrat až 10. 4.!

0 Citovat

Maroko už mám vyřízený a těch 7 dní je v tuto chvíli akorát smiley
Ještě mrknu na prodloužený víkendy někde na jihu
Díval jsem se, že dobře vychází i letenky do Sharmu ( např. 18.6. - 26.6. za krásných 3.400,- ), ale při zpáteční cestě je tam noc na letišti v MXP smiley

0 Citovat

Současná akce easyJetu umožňuje kombinovat zajímavé letecké výlety za dostupné ceny. Co se třeba během týdne podívat do Madridu, Lisabonu a Porta?
Přesun mezi Lisabonem a Portem vlakem, autobusem nebo letecky smiley
Cena za osobu 1 906 Kč + 270 admin. popl. za rezervaci.



0 Citovat

Super, díky za perfet tip. Jen nechápu, proč mi po zadání zcela identických segmentů na stránkách easyJetu vyskočí cena o 556,- Kč vyšší... smiley Takže předem děkuji za odpověď, proč je cena jiná. Děkuji! smiley

0 Citovat

Zřejmě byl někdo rychlejší smiley

Ceny se tvoří dle obsazenosti letadla, pokud nikdo nechce letět, společnost se podbízí, má-li však obsazené letadlo, nemá důvod prodělávat a tak cenu zvýší. Nemusí být problém najít podobné kombinace za stejné / nižší ceny. Máš nějaký konkrétní cíl ?

0 Citovat

Teď jsem zkoušel tu trasu do Madridu, Lisabonu atd.
2115 Kč bez admin. poplatku! Je možné, že ve stejném momentě zkoušelo rezervaci některých segmentů vícero lidí.

0 Citovat

0 Citovat

Akce je zpet, 400 tisic letenek s 20% slevou

0 Citovat

Jestli někdo chce do Basileje, super letenka na prodloužený víkend.
12.-14.5. za 1208 Kč.

0 Citovat

Já koupil následujíccí víkend pro 4 za 4600 Kč.

0
22 reakcí