Ahoj, mám urgentní dotaz, prosím kdo můžete, ozvěte se - včera večer jsem objednala letenky přes EasyJet Pha-Milan a potřebuju je zrušit v rámci 24 h - tzn. pouze za poplatek 400 Kč (dle podmínek v rezervaci). Bohužel po proklikání se tel. automatem (+44) jenom vyhrává hudba a nikdo tel. nebere, bez ohledu na to, co mě bude stát volání.... Nějaké zkušenosti, jak postupovat? Hoří to, díky předem... .

EasyJet - zrušení rezervace do 24h

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

6 reakcí

Ahoj, mám urgentní dotaz, prosím kdo můžete, ozvěte se - včera večer jsem objednala letenky přes EasyJet Pha-Milan a potřebuju je zrušit v rámci 24 h - tzn. pouze za poplatek 400 Kč (dle podmínek v rezervaci). Bohužel po proklikání se tel. automatem (+44) jenom vyhrává hudba a nikdo tel. nebere, bez ohledu na to, co mě bude stát volání.... Nějaké zkušenosti, jak postupovat? Hoří to, díky předem...

0

Musí být možnost je zrušit přes správu rezervace - tzn. najdi si ji v manage my booking a zde ji zruš.

0 Citovat

Ahoj Dave, ta možnost tam nikde není, nebo ji nevidím, jenom change flight, names, select seats, add hold items, nikde možnost zrušení smiley

0 Citovat

Ahoj, tak opravdu jsem našla možnost zrušení do 24 h pouze telefonicky (mají to v podmínkách), telefon na call centru ale bohužel nikdo nezvedá, i když vyzvání - dlouho.... Velmi nepříjemné poučení...

0 Citovat

!!! pokud by pro někoho do budoucna bylo aktuální, tak storno do 24 h se mi nakonec podařilo - telefonicky, volá se do Anglie (já řešila v angličtině, ale nabízelo to možnost zvolit z několika jazyků), takže to chce nervy vydržet dlooooouhé vyzvánění a připravit se na účet za telefon.
A teď ještě budu doufat, že peníze opravdu přijdou zpátky. Strhávají si pouze poplatek za vyřízení (cca 400 Kč, záleží na kurzu libry).

0 Citovat

V buducnosti doporucujem pouzit Skype, ceny su v desiatkach halierov za minutu

0 Citovat

Já na to používám CosmoVoip a ty ceny jsou dokonce jednotky halířů. Je to skvělé i ze zahraničí, protože podporují i callbacky přímo na telefon.

0
6 reakcí