Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s leteckou společností Condor? Poletím do Kanady a jako nejlevnější kombinaci mi to hází právě Lufthansu + Condor, tak jestli s ním němá někdo osobní zkušenosti. Dík .

Condor

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

pri tychto otazkach ma napadne vzdy len jedine, ako vlastne tu letenku dokazali najst a zaplatit.

https://www.condor.com/eu/flight...rry-on.jsp

0 Citovat

:-) :-)  Já bych nebyl takový přísný. Třeba letí poprvé kamkoliv s kýmkoliv a je z toho vynervená. Když jsem začínal víc lítat, taky jsem vždycky všehno hrozně hrotil (jestli najdu u letiště zastávku BUSu, jak najdu pás s kuframa, jestli se neztratím na letišti apod.) a tohle všechno jsem měl potřebu konzultovat s co největším počtem lidí. Nakonec jsem se pak na místě vždycky pousmál nad svou zbytečnou panikou  :-)  A to jsem do toho skočil rovnýma nohama, první destinace byla rovnou ta větší/obtížnější letiště (PVG, LHR, MNL, BKK, CDG...). 

Někteří prostě potřebují takové to ujištění, že si danou věc zjistili správně.  :-)

0 Citovat

ved jasne, ale ktovie aku letenku si pani kupila, ked maju viacero tarifov



toto je taky typ otazky ako ake si mam kupit pneumatiky na biely Hyundai


e7bmgck-1.png

0 Citovat

Rozumím tomu,že ses chtěl ujistit poté,co sis danou informaci zjistil.Bohuzel v mnoha případech (i v tomto), si dotyčný tu informaci ani nepokusi sám zjistit.

0 Citovat

No... je pravda, že se mohla zmínit, v jakém tarifu má koupenou letenku  :-) Nabízí se otázka, jestli to vůbec ví. Nebo jestli při nákupu nic takového neřešila,  klepla myšidlem na tu nejnižší cenu a teď panikaří  :-) :-)

0 Citovat

muf2muf napsal(a):

:-) :-)  Já bych nebyl takový přísný. Třeba letí poprvé kamkoliv s kýmkoliv a je z toho vynervená. Když jsem začínal víc lítat, taky jsem vždycky všehno hrozně hrotil (jestli najdu u letiště zastávku BUSu, jak najdu pás s kuframa, jestli se neztratím na letišti apod.) a tohle všechno jsem měl potřebu konzultovat s co největším počtem lidí. Nakonec jsem se pak na místě vždycky pousmál nad svou zbytečnou panikou  :-)  A to jsem do toho skočil rovnýma nohama, první destinace byla rovnou ta větší/obtížnější letiště (PVG, LHR, MNL, BKK, CDG...). 

Někteří prostě potřebují takové to ujištění, že si danou věc zjistili správně.  :-)

Pamatuji si na můj první samostatný let v dospělosti, kdy jsem předtím šel s metrem shánět příruční kufr, tak aby pasoval přesně do povolených rozměrů, bohužel jsem žádný takový nesehnal, respektive jsem koupil takový, který přesahoval o kolečka povolený rozměr. Strávil jsem pak plno času hledáním jestli pár cm navíc vadí nebo ne, prostě klasické téma i zde na cestujlevne :). Na letiště jsem pak šel vynervovaný se šroubovákem, že kdyžtak ty kolečka na gatu odšroubuju :D Světe div se ten kufr za 500 Kč ze Sapy mám dodnes, kolečka jsem nikdy sundat nemusel a přežil několik desítek cest různě po světě, dokonce i to jak mi ho na Tegelu hodili z výšky na zem a zůstala na něm cca 2 cm prasklina. Dobrá investice :D

0 Citovat

Jo, stejně jsem se nervil na letech s EasyJetem, kdy mi taky přesahoval podvozek povolenou délku asi o 4cm. Několikrát mi vyšla finta, že jsem kufr do klece spustil nejdřív našikmo kolečkama napřed a zbytek kufru pak šikovnou rotací do klece zaplul. Kolečka podvozku koukala skrze špricle klece ven, ale zřízenci většinou stáli z druhé strany, tak si toho nevšimli. Nabytými dovednostmi jsem získal sebevědomí, až mě na Malpense zaskočil Ital úsměvem a výzvou, abych si ten kufr vytáhl ven a spustil ho do klece rovně. Pochopitelně game over  :-D  Týpek se začal smát a poslal mě odbavit si kufr do podpalubí. Jako správný šetřivý Čech jsem odmítal platit, takže jsem před lidmi začal po kufru skákat a rvát kolečka tak dlouho, až jsem jedno ulomil. On ten kufr už byl stejně na odpis, takže nebylo moc co řešit. Chudák Ital když viděl moje odhodlání, nechal mě pak projít bez placení  :-)

Mimochodem, moje drahá polovička zbytek cesty předstírala, že ke mně nepatří  :-D

0 Citovat

Pěkná historka :)

0 Citovat

matej15 napsal(a):

 Na letiště jsem pak šel vynervovaný se šroubovákem, že kdyžtak ty kolečka na gatu odšroubuju :D  


A to ten šroubovák prošel přes security? ;-)

0 Citovat

Šroubovák přes security prošel a dokonce prošel i jinde než Praze včetně Pekingu a USA, jen v Kuala Lumpur mi ho jednou chtěli sebrat, ale nakonec nechali. Je to kombinovaný s otvírákem na pivo a klíčem na matky, takže není dlouhý, bodnout by se s tím nikdo nedal, respektive ne víc než třeba klíčema.

Je to něco na tenhle způsob, prakticky nezabavitelné, neporušuje to nic:



28a5c8ac-ad90-4639-a757-baeb5864a775.jpg

0 Citovat

muf2muf napsal(a):

Mimochodem, moje drahá polovička zbytek cesty předstírala, že ke mně nepatří  :-D

No a proto Ryanair rozsazuje. Každý na to nadává a přitom to může zachraňovat manželství. Love Ryan

0