Dovolím si založit nový topic a rovnou s otázkou: mění se cena zavazadel s blížícím se odletem? Před týdnem či dvěma jsem chtěl přikoupit velké kabinové zavazadlo, ale neměl jsem jej s sebou, abych ověřil rozměry. Mám pocit, že stálo cca 600 Kč celkem. Dneska pár dnů před odletem jsem jej koupil a chtěli po mě 800 Kč. Spletl jsem se, nebo cena roste, jak se blíží odlet? .

WizzAir zavazadla

Založil ve fóru Letecké společnosti

A proč vlastně nelítáš s Wizzem s úplně obyčejným batohem?

0 Citovat

Už jsem letěl snad ze vším , ale tentokrát potřebuju něco abych využil do mrtě povolený limit . Lítáme s malým prckem a tentokrát 6x po sobě Wizz na delší dobu pobytu .

0 Citovat

Ahoj lidi, prosím o radu, mám zakoupený menší road trip a mám tam i jednu letenku od wizz s tím, že letíme s přítelkyní a ona má tašku o rozměrech 37 x 48.5 x 22 cm. Wizz má malé zavazdlo zdarma v rozměru 42 x 32 x 25 cm. Moje otázka je, zda je možné prázdnější tažku zmáčknout na požadovanou velikost, nebo jak to funguje? Věřím, že na tento jeden let si nějaký věci dám k sobě do batohu a tažka nebude plná, tak jí bude možné o těch pár cm zmáčknout. Díky za odpověď a zkušenosti.

0 Citovat

Pokud se vejde zmáčknutá do klece, tak no probs...

0 Citovat

Jasně,pokud náhodou budou kontrolovat tak pokud zmacknes není problém :-)

0 Citovat

Nad niecim takym ani neuvazuj! Tiez som sa o cosi take pokusil, no a na gatee mi na to prisli ... si mal vidiet ten cirkus, teraz za to sedim v Mirove a este nejaky ten polrok si nezalietam ... max tak s metlou u dozorcov. Navyse uz som v medzinarodnej databaze aeroliniek, do lietadla budem moct jedine bez batoziny. Radsej si priplat, fakt to nestoji za to.

0 Citovat
voughne napsal(a):

Nad niecim takym ani neuvazuj! Tiez som sa o cosi take pokusil, no a na gatee mi na to prisli ... si mal vidiet ten cirkus, teraz za to sedim v Mirove a este nejaky ten polrok si nezalietam ... max tak s metlou u dozorcov. Navyse uz som v medzinarodnej databaze aeroliniek, do lietadla budem moct jedine bez batoziny. Radsej si priplat, fakt to nestoji za to.

Si zaplať priority boarding, ať tě pusti dřív

0 Citovat

tak ted nevím jestli to risknou, k letence za 120Kč fakt nechci kupovat kufr za 550 :D

0 Citovat

Ja som si doma zbúchal z dosky a dvoch drátov napodobeninu toho ich Wizz košíka čo majú na letiskách :)) Vždy pred letom checknem či som to s balením neprehnal a môžem ísť na letisko bez stresovania.

Ale naozaj, ak je to taška bez pevných častí (nejaký kovový rám alebo niečo také) a nebude plná na prasknutie, tak to tam musíš napchať. V 99% prípadov je problém, že z rámu trčia kolieska, rúčka alebo nejaká časť ktorá sa tam narvať jednoducho nedá. Kontrolujú väčšinou kufre. Tašky alebo batohy málokedy vôbec nútia dávať do rámu, ak to nie je už naozaj viditeľne 2x také veľké ako má byť. Ja by som to určite riskol, prinajhoršom doplatíš na letisku.

0 Citovat

Nad čím prosím ťa rozmýšľaš keď ti každý napísal, že to nemáš riešiť? :-D

0 Citovat

ked stlačiš do tej klietky tak všetko v poho...čo som si všimol tak ani dlžku batožiny neriešia a takmer vždy ked idem wizzom tak vidim niekoho s metrovym turistickym batohom a na nom ma nalepku Small :D

0 Citovat

ahojte, zítra letím jen s mini příručním, prošli jste někdo se 2 kusy - např malý batůžek a plátěná taška, které by se dohromady vešly do rozměrů těch 40x30x20?

Jako mohla bych to dát přinejhorším pak do igelitky aby to byl 1 kus :D

Nebo fakt dělají problém že i když obsah splní objem, tak jeden kus je jeden kus a přes to nejede vlak? 

0 Citovat

Ahoj. Priatelka bezne chodi s batohom, a kabelkou, a nikdy nebol problem. Takze ziadny stres.

1