EVA se nově zařadila do klubu 5* aerolinek, jako 8. v pořadí. Ohlášeno na vyhlášení v Taipei 15.června 2016.  .

EVA Air

Založil ve fóru Letecké společnosti

11 reakcí

EVA se nově zařadila do klubu 5* aerolinek, jako 8. v pořadí. Ohlášeno na vyhlášení v Taipei 15.června 2016. smiley

0

Zkusím to hodit sem. Mám za sebou první let s touto společností VIE-BKK-VIE v B777. Tam s premium economy - rozložení sedaček 2-4-2 , měli jsme tu dvousedačku, velmi komfortní i pro někoho mých rozměrů (2 metry, 107kg), zaspal jsem většinu letu, jídla vynikající, posádka pozorná s perfektní angličtinou, dokonce dostanete i solidně zásobený amenity kit. IFE také na vysoké úrovni - maximální spokojenost a myslím vynikající poměr cena/výkon. Na zpáteční cestě jsme se dostali na letiště jen 90 minut před odletem, u check inu už žádní turisté. Tak nám tam řekli že PE je vybookována a zdarma nás 3 upgradeovali do Businessu (Royal Laurel Class). Layout 1-2-1. Sice to byly mé neoblíbené "kapsle" jak strkáte nohy do jakési díry, ale nakonec postel pohodlná a dlouhá. Vše super - na stropu svítící hvězdičky jak v Rolls Royce, Rimowa amenity kit, krásný vinný lístek i výběr jídel. Turn down service OK, matračka by mohla být vyšší. Drobné nedostatky - ti Taiwanci jsou nějací nespaví, všichni furt hore, žrali, čuměli do IFE. Mezi řadou 7 a 8(nebo tak nějak) je kuchyňka, kde pořád něco chystají a ruší to, slyšel jsem to i v poslední řadě 11.  špunty nutnost. Byznys mají fakt obrovský, load factor tak max.40% na obou letech. Takže za nás velká spokojenost a i jako poměrně zkušený cestovatel jsem si obdyl několik premiér - poprvé (a ne naposled) s EVA Air, poprvé v Premium Economy, poprvé napřímo do Asie (opět vřele doporučuji), poprvé free upgrade do byznysu. Zatím jsem jen zažil free downgrade z byznysu do economy. Ten upgrade byl zkušeností lepší....

0 Citovat

Tak to je zajimavy poznatek s Eva Air jsem letel pred 20 lety San Francisko-Maui - Oahu , tedy vlastne pomerne kratky let a myslim , ze tuto trasu uz ani nelitaji a spolecnost se nejspis hodne zmenila ,moc si uz nevzpominam na uroven letu ,ale pamatuju si , ze me tehdy zarazilo , ze zatimco u jinych prepazek byla fronta tak u Eva Air skoro nikdo , letenku jsem tehdy koupil v nejake cestovce v San Francisku , let probehl s nejakymi turbulencemi ,mezipristani na Maui a pokracovani na Oahu , nic moc , ale tehdy to bylo vse jine a resil jsem trasu a cenu a ne leteckou spolecnost Protoze Thajsko je v planu a Viden by vyhovovala tak to je uzitecna informace , jak vypada nejlevnejsi trida ?

0 Citovat

Economy vypadala také pěkně, layout tam byl 3-3-3 (B777) nedaří se mi vložit link na seatguru a celou adresu se mi nechce kopírovat. Ale mám za to, že i třeba Qataři mají v B 777 Economy layout 3-4-3, takže to bude asi jeden  těch pohodlnějších economy. zkouška

0 Citovat

ach jo, tak copy and paste - https://www.seatguru.com/airline...tno=61&;date=


0 Citovat

Díky, to rád slyším. Doufám se povede podobně:-)

0 Citovat

ono asi fakt na tom chození k check inu mezi posledními něco bude......

0 Citovat

ad Daniel - to jsou velmi potěšující zprávy, nedávno jsem díky tipu cestujlevne koupila letenky na asijský trip Vídeň - BKK-Tajwan-Cebu a zpět v premium economy ,tak se těšíme ještě víc

0 Citovat

na kolik cca vyjde ta premium eco do BKK ?

0 Citovat

ad J+M - jestli jste 2, tak si dopředu bookněte na jejich stránkách tu dvojsedačku (předpokládám, že jste tak již dávno učinili). ad Jan Paděra - asi 20 000Kč, ale letěli jsme v pátek 16/3 tam a zpět v neděli 1/4, čili by to mělo jít v jiné termíny a jiné dny v týdnu levněji. Já to původně kupoval v Economy, ale za PE chtěli "jen" cca 100 EUR navíc za osobu a segment, což mi přišlo jako dobrý deal, tak jsem do toho šel. A rozhodně nelituji. Tím spíš, že nazpět nás upgradeovali jak jsem psal výše. Z eco bych se upgrade asi nedočkal.

0 Citovat

Ad Daniel-jsme 2 a dvojsedacku mame😀,také se nám zdál doplatek za PE relativně nízký vzhledem ke ceně economy,tak jsme do toho šli a těšíme se,jsme celkem 4 nadšení cestovatelé,ale trocha pohodlí  50+ osobám neskodi😀

0 Citovat

Klidně mě nařkněte z Eva Air či Qatar Air ambasadorství, já se za to na vás zlobit nebudu. Dívám se po letenkách na Filipíny na únor/březen 2019. Chci odlet z Vídně, krátký prolet, open jaw Vídeň-Manila a Cebu-Vídeň, dobře naceněný PE nebo byznys, stopover v zajímavém městě či místě nebude na škodu. Let tam v PE trvá 16:20 hod, stopover v Taipei 1:55 hod (út, čt,so). Návrat Cebu-Taipei 2:50 hod v Economy. Stopover na Taiwanu 4 dny by měl stačit v pohodě, stejně tam nejsem naposled. Přímý let Taipei-Vienna(po,st,pá,ne. ostatní dny stopover v BKK) v PE trvá 14:05hod. Cena 1956,74 EUR za 2 osoby.  Je to moc za open jaw letenku se stopoverem na Taiwanu v Premium Economy, 100% mílí do programu? To si musí každý zodpovědět sám, za mě super cena. A s argumentem že za tuto cenu otočíte 3x Nový Zéland přes Ameriku u mě nepochodíte.

0
11 reakcí