Prosím někdo doporučení a zkušenosti s touhle společností? Na netu mají odstrašující hodnocení...stejně jako Terravision, se kterou jsem jel už asi v 5ti městech Evropy a vždy bez problému, ale co čtu zkušenosti z Londýna, tak hrůza. Easybus má jízdenky ze STANSTEDU do centra Londýna za neskutečných 1,95, tak bych toho chtěl využít, v podstatě nikam nespěchám, tak je možný, že se na bus vůbec nedostanu nebo budu něco platit znova? Jakákoliv zkušenost cenná. Díky  .

EasyBus.com (Londýn Stansted)

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

8 reakcí

Prosím někdo doporučení a zkušenosti s touhle společností?

Na netu mají odstrašující hodnocení...stejně jako Terravision, se kterou jsem jel už asi v 5ti městech Evropy a vždy bez problému, ale co čtu zkušenosti z Londýna, tak hrůza.

Easybus má jízdenky ze STANSTEDU do centra Londýna za neskutečných 1,95, tak bych toho chtěl využít, v podstatě nikam nespěchám, tak je možný, že se na bus vůbec nedostanu nebo budu něco platit znova?

Jakákoliv zkušenost cenná.

Díky smiley

0

My před rokem z Luton/London a zpět.
Vše ok, jeli jsme Terra. Do Londyna planovany spoj, z Londyna nebyl plny, tak nas vzal uz o hodinu driv.
Za me no problem.

0 Citovat

Všechno pro easybus stejně už nyní operuje National Express, takže naprosto jednoznačně nejlepší způsob cesty z/na letiště za ty prachy. Mají moderní luxusní busy s toletou. Jel jsem tak několikrát tento rok a vřele doporučuji.
Jinak na bus na kterej máš koupenej lístek se dostaneš vždy, jinak platí i 60 minut před a po, ale tam už musíš doufat, že nebude plnej.

0 Citovat

Ahoj, nevíte prosím jak je to s rozměry zavazadel? Mám koupenou jízdenku přes easybus, ale pojedu s National Express, zajímalo by mě jestli mě nechají vzít velký kufr (20 kg) a batoh (10 kg). V podmínkách easybusu je povolený velký kufr a jedno menší zavazadlo (nepřečetla jsem si předem podmínky, protože jsem teď v Anglii uprostřed pustiny a mám problémy s internetovým připojením), ale říkám si, že když je ta cesta operovaná National Expressem, tak by měly platit limity National Express, je to tak?

0 Citovat

Petra_H napsal(a):

Ahoj, nevíte prosím jak je to s rozměry zavazadel? Mám koupenou jízdenku přes easybus, ale pojedu s National Express, zajímalo by mě jestli mě nechají vzít velký kufr (20 kg) a batoh (10 kg). V podmínkách easybusu je povolený velký kufr a jedno menší zavazadlo (nepřečetla jsem si předem podmínky, protože jsem teď v Anglii uprostřed pustiny a mám problémy s internetovým připojením), ale říkám si, že když je ta cesta operovaná National Expressem, tak by měly platit limity National Express, je to tak?

S Easybus jezdím několikrát do roka, a nikdy jsem s počtem ani velikostí zavazadel neměla problém. Stajně tak i National Expres, který nyní trasu zajišťuje = je to stejné.

0 Citovat

Ahoj,

nevíte jak je to s dopravou s EasyBusem, jestli jezdí včas? Mám lístek na bus, který má příjezd na letiště půl hodiny před uzavřením brány (check-in už mám). Je reálný, že autobus z Waterloo Station na Stansted Airport přijede včas? Díky za odpověď.

0 Citovat

už tu bylo x-krát napsáno, easybus pouze prodává  jízdenky společností National express, AirportBus atd....


k tvojí otázce, ano může přijet včas, ale zrovna Stansted není zrovna příjemné letiště, k tomu traffic jam v Londýně

tzn, reálný to je, ale já bych do toho nešel (minule jsem stál skoro půl hodiny na security, pak ještě stěry...)

0 Citovat

to gratulujem ku kupe takeho listku - 30 minut pred uzatvorenim gejtu by som nesiel ani z Bratislavy na mimo schengen let. Ono uz je asi trosku neskoro zistovat ked je listok kupeny. Ale k otazke, ja som siel naposledy v januari a prisiel nacas (AirportExpres ci ako sa to vola z Liverpool st.) 

0 Citovat

Díky za reakce, přehodila jsem si čas, takže už to bude v pohodě.

0
8 reakcí