Ahoj, mohl by mi někdo poradit zda funguje při odbavení u Ryanair pořadí jako jsem zvyklí např.u wizzairu? Tedy nejprve lidi se zaplaceným přednostním nástupem a rodiče s dětmi, následně ostatní. Nebo mám priority boarding koupit pro jistotu už při odbavení on-line. Nerad bych se totiž s dvouletým prckem šťouchal někde ve frontě  .

Děcka v Ryanair

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

13 reakcí

Ahoj,
mohl by mi někdo poradit zda funguje při odbavení u Ryanair pořadí jako jsem zvyklí např.u wizzairu? Tedy nejprve lidi se zaplaceným přednostním nástupem a rodiče s dětmi, následně ostatní. Nebo mám priority boarding koupit pro jistotu už při odbavení on-line. Nerad bych se totiž s dvouletým prckem šťouchal někde ve frontě smiley
Díky L

0

Ano funguje smiley

0 Citovat

Tak super, díky. Když jsme tedy dva dospělý a dvě děti tak by nás měli pustit jako hned po prority? Omlouvám se za utvrzování ale s dětmi letím poprvé a poprvé s ryanem.

0 Citovat

Ano, je to přesně tak jak říkáš. Ačkoliv není Ryanair co by kvalitou jednička, přednostní nástup s dětmi je standardem veškerého odbavení smiley

0 Citovat

Tak čerstvě z Toskánska;-). O přednostním nástupu jsme si mohli nechat jen zdát. Letadlo ale bylo obsazené tak z 50% takže se to podalo smiley

0 Citovat

smiley tak to čučím teda... Když jsme letěli z BGY tak právě šly rodiny s dětmi, kteří odjížděly společně s prioritkou. Pokud bude plno, zkuste předběhnout, mě osobně by fakt nevadilo, kdyby mě předběhly rodiny s dětmi. Myslel jsem, že je tohle standardem. Takže děkuji za pomoc k vystřízlivění smiley

0 Citovat

Loni Norimberk - Sardinie, 2 děti (3,5 a 1,5 roku), přednost žádná.

0 Citovat

Dobrý den, povedlo se mi omylem koupit letenku u Ryanair pro dospělého dítěti 14 let a u check-inu mi nejde zadat jeho věk. Na rezervaci jsou současně i další dva dospělí, takže s doprovodem problém není. Při pokusu kontaktovat online podporu jsem s nikým nebyla spojena. Odlet je již zítra, takže to trochu hoří. Nemáte někdo nějaký jiný návrh na možné řešení? 

0 Citovat

Rekl bych, ze otazka pousteni deti  za priority, je spis o tom, zda rodina ma kocarek nebo buginu  a pak jak to maji zorganizovano  u nastupu , v posledni  dobe se na nekterych letisich nastupuje i u Ryanairu rukavem  a uz se mi stalo, ze se priority neresilo vubec ,ale to zrejme byla vyjimka ,jinak ale neni pravidlo ze by se rodiny s detmi mely poustet hned za priority , kdo chce mit priority musi si ho proste koupit , nebo se  zkusit predbehnout pak vytahem

Otazka  zakoupeni letenky dospeleho pro dite  je postavena na tom. ze dite  2-12 let ma sedadlo zdarma a doprovazejici  alespon jedna dospela osoba si musi  koupit sedadlo povinne .omylem zakoupena letenka pro dite 14 let jako pro dospeleho bych asi vyresil tak , ze bych vepsal rocnik narozeni tak , aby melo 18,
0 Citovat

Při online check-in se mi nabídnou roky narození do 2002 a dítě je 2003. Pokud zadám jiný rok, nebude sedět s datem narození na pasu, nebude s tím pak problém?

0 Citovat

Zdravím vespolek.

Nevíte zda aktuálně Ryanair rozesazuje pár dospělých když jeden z nich má infanta?

0 Citovat

A samozřejmě se ptám pro kamaráda.

Rozhodně nikdy, nikdy bych neletěl s infantem letadlem ;-)

0 Citovat

Ano

2 Citovat

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit? Koupila jsem dohromady letenky od Ryanair a já a dcera 15 let máme stejné jméno. Takže jsem za křestní jméno vložila jr. Protože je dceři 15 let tak bych jí měla přiřadit k sobě tj. k dospělému. Hodně se na inetu píše, že pokud bych jí nechala jako dospělou a jen o rok změnila rok narození na16 let tak to na letišti projde protože to nikdo nekontroluje to datum narození jenom jméno. Ale jelikož máme stejná jména tak se ptám jestli se může stát, že budou kontrolovat i datum narození dcery nebo ne? Budeme mít sebou i zavazadlo k odbavení tak jestli i tam nekontrolují datum narození? Tj. jestli to riskovat a nechat ji dospělou nebo projít tu peripetii a zkoušet štěstí dovolat se nebo dochatovat na centrálu a nechat za poplatek změnit datum narození a požádat o přiřazení dcery k dospělému. Předem moc děkuji za vaše informace.

0
13 reakcí