Ahoj jak jsem se již ptal mám zaplacené letenky od Vueling letím 24.3.2017 a nyní řeším trable s check in jde mi o to zda zvolit sedadla za příplatek což se mi moc nechce nebo zda si počkat na 7mi dení lhůtu a pak provést online check-in zdarma s tím že ale nevím jaká je šance mít 2 sedadla vedle sebe a nejlépe u okna jelikož ty sedadla u sebe jsou pro mne dost důležitá máte s tím někdo zkušenosti ? a po tom co se online odbavím kam pak musím jít s těmi doklady na letišti ? pardon letím poprvé mimo Cestovku .

Vueling odbavení/výběr sedadel

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

12 reakcí

Ahoj jak jsem se již ptal mám zaplacené letenky od Vueling letím 24.3.2017 a nyní řeším trable s check in jde mi o to zda zvolit sedadla za příplatek což se mi moc nechce nebo zda si počkat na 7mi dení lhůtu a pak provést online check-in zdarma s tím že ale nevím jaká je šance mít 2 sedadla vedle sebe a nejlépe u okna jelikož ty sedadla u sebe jsou pro mne dost důležitá máte s tím někdo zkušenosti ? a po tom co se online odbavím kam pak musím jít s těmi doklady na letišti ? pardon letím poprvé mimo Cestovku

0

viewtopic.php?p=41408#p41408

0 Citovat

ak mas tie dve miesta na jednej rezervacii, tak ti skoro naisto daju vedla seba

0 Citovat

...a pokud ne, tak asi neni to problem na check-ine zeptat o mista podle prani. Pokud letadlo neni uplne plne, tak ne mel bejt to problem.

0 Citovat

A pokud ani to neklapne, tak se většinou dá domluvit s lidmi v letadle a přehodit si místa. smiley

0 Citovat

A pokud ne, tak si myslím, že ty max 2 hoďky po Evropě přežijete i tak smiley

0 Citovat

I Ryanair vyhrožuje při on-line check-inu, že když si nezaplatíme výběr sedadel, nemusíme být vedle sebe. Nátlaku jsme nepodlehli a na obou cestách nám random přidělování sedadel dalo místa vedle sebe. Problém by to asi byl v případě, že by letadlo bylo nadoraz našláplé a online check-in se dělal až na poslední chvíli, kdy už je většina sedadel přidělených.

0 Citovat

No naslaple neni ale jeste se na to radeji mrknu mno mě ten checkin placený ani nejde zaplatit takže na to kašlu smiley nebudu volat do barcelony za 20kč/min

0 Citovat

Neboj, místa vedle sebe dostaneš, nic neřeš a neplať smiley

0 Citovat

Ahoj tak sedadla mám vybraná a to co mi prislo na email oznacene jako Boarding pass ted se chci zeptat kam s tím mám jít ? smiley a jak dlouho před odletem bych zhruba měl být na pražském letišti ? popř poté na letišti CGD v paříži ? tam to neznám a tak vůbec nevím kam mám v CGD na odlet potom jít neznám to tam a nikdy jsem tam nebyl :/

0 Citovat

děkuji takže již mohu přeskočit check in na letišti a jít rovnou na kontrolu a k terminálu ? smiley

0 Citovat

ano, na to to je smiley

0 Citovat

Mám koupené dvě letenky. 16.6. z Prahy do Říma a 20.6. z Říma do Prahy. Když zadám kód webového odbavení zobrazí se mi pouze let tam a nikde není zpáteční let. Ten se mi zobrazí až po prvním letu? Děkuji za pomoc.

0
12 reakcí