Piloti Ryanair si musí kupovat vodu od palubního personalu (se slevou) a platit vlastni hotely atd. Chces jit na interview? Zaplatis 300 EUR... husty!http://www.lbc.co.uk/radio/prese...n-working/ .

Piloti Ryanair si musí..

Založil ve fóru Letecké společnosti

@Petr76 dlouhodobe nezamestnany jsem tu byl jen dvakrat , ovsem kdyz ma stat nastavenou socialku tak, ze se vlastne pri mensi mzde do prace nevyplati jit, tak proc toho nevyuzit, sice zase schytnu kritiku , protoze jsem taky z vychodu , ale proste lidi z vychodu zkazili pracovni trh a navic naucili Iry negativnim vecem , ktere kdysi nedelali

No a mezi 2008-2011 tu byla fakt krize a Iri brali i praci na kterou by drive nesli , dneska se to zase zacina uz menit k lepsimu ,ovsem prispevky od statu a jejich ziskani uz zacina byt obtiznejsi

Taky si pri prechodu z Irske libry na Euro nasadili vyssi platy , ovsem v logistice , kde jsem prevazne pracoval jsem to zas az tak nepozoroval

Uznavam , ze zrejme Ryanair plati piloty skutecne malo a ani letusky si moc vyskakovat nemuzou s tim co dostavaji ,ale uplne presne ty podminky neznam , nelze jen hodnotit vysi platu , ale i podminky, pracovni dobu atd ...nekdy vice muze znamenat mene a naopak

0 Citovat

V případě Ryanairu méně znamená méně a finančák na krku jako bonus: https://www.theguardian.com/busi...irlines-uk

Jinak pohoršovat se nad tím jak gastarbeiteři z východu zkazili pracovní trh, když sám jseš jeden z nich a se zvláštní hrdostí se ještě hlásíš k tomu jak vesele dojíš jejich sociální systém je opravdové chucpe a logika uvažování našich cikánů.

0 Citovat

@Petr76 Pro me jako zakaznika je to naopak a jako bonus 500 euro -) (za 2 osoby )

A nektere platky jak v UK ,tak v IRL jsou bulvar , navic Ir se s Anglanem docela nesnasi

Jasne socialni pracovnice , ktera mi vyslovene nedoporucila prijimat praci pod 400 euro za tyden pri nutnosti dojizdeni 50 km je asi cikanka -) a nechovaji se tak jen gastarbeiteri ale mladi Irove i dalsi v rodinach kde jsou treba 3 deti a zena s nimi musi byt doma a pracuje jen muz

Ale to uz neni diskuze do cestujlevne , reagoval jsem jen na tu poznamku pro tonica ze, kdyby se ucil lip , ze mohl byt nezamestnanym v Irsku, bud bez obav nadrel jsem se tady az az , a taky mi tu vznika narok na slusnou penzi ne ,jako ceska almuzna ,za 2o let co neziju v CR jsem se naucil trosku na vse nahlizet jinym pohledem, nez je ceska mentalita , navic jsem uz irsky obcan

0 Citovat

Upřímně, jsem moc rád, že lidi jako Ty jsou z téhle země pryč. Asi jen někteří "Češi", jako Ty, dokážou plivat na zemi, kde se narodili a hledat tam jen to špatné a prsit se tím, že je "hrdý irský patriot" poté, co získá občanství v jiné zemi po několika letech pobytu.

A z těch Tvých řečí, co tu jedeš pořád dokola jako kafemlýnek, tak bych řekl, že Ty bys mohl být ukázkovým příkladem toho, kdo učí Iry věci, který dosud neuměli a té "české mentality" - "vychcaný Čecháček".

0 Citovat

@eremi akorat te poopravim nejsem Cechacek ale ostravsky chachar -) jinak no comment a prispivat budu k cestovani , taky se neschovavam za nejake kreslene figurky , ale mam tady foto i to mluvi za to, ze si stojim za tim co pisu a na nikoho neplivu

0 Citovat

Já myslel že to je Karel Marx...

0 Citovat

Jasne a Padrino je Engles ...a vis jak po me pokukovaly baby v Omanu , ale byl jsem tam s manzelkou a jaksi ty moje kreditky jsou jina trida nez ma sultan . podle ktereho se tam chlapi strihaji -))

0 Citovat

45 More Pilots Join Ryanair Today

OVER 860 PILOTS HIRED BY RYANAIR IN 2017

Ryanair today (12 Oct) announced that 45 new pilots have joined the airline, as Ryanair Chief Pilot, Ray Conway, presented the 45 new recruits with their ‘Wings’ at a ceremony at Ryanair’s Dublin Offices. This brings the total number of new pilots who have joined to over 860, since 1st Jan this year.

Ryanair’s Chief Pilot, Ray Conway said:

“Ryanair continues to hire and train the best pilots on a weekly basis, as we expand our fleet and our world class team of pilots. The ladies and gentlemen that fly for Ryanair are the best in the business and it’s no surprise that we continue to attract hundreds of pilot applicants from other airlines, who join Ryanair for our industry leading pay, excellent working conditions, unrivalled career progression and brand new aircraft.

I am pleased to welcome 45 new pilots to Ryanair today, bringing to 255 the number joining in the past three months alone, with 867 hired this year. I look forward to welcoming many more as we grow our route network, fleet and passengers numbers over the coming months and years.”

0