Ahojte, nerobili ste niekto posledne dni online check-in cez Wizzair? Mne to teraz nevyhodilo ziadne policka, kam sa zadava nationality, cislo pasu a expiracia ako obycajne. Takze na finalnom boarding passe mam tieto kolonky prazdne. Vyhodilo mi to iba na konci, ze ci som si si isty so spravnostou zadanych udajov, co som uz popravde sprvu ani celkom necital, kedze som robil check-in uz velakrat a zatial som nemal problem, tak som len automaticky odklikaval. Zacheckoval som sa zatial na cestu tam a spat mi to tiez neponuka ziadne policka kam zadat udaje. Nemal niekto niekedy podobny problem? Ci to mam nejak riesit alebo odletim aj bez vyplnenych udajov? Na boarding passe mam uvedene iba meno. .

Wizzair - Online check-in

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

daji zdarma na checkinu.

2 Citovat

@Lord: díky, snad to vůbec poletí :D

1 Citovat

Barney, jestli je to ten let na Maledivy, tak tam mi to z appky vyplivlo pdf boarding pass, kterej jsem si vytiskla v hotelu a s nim rovnou sla. Do Muscatu mi to ale udelalo ten This Is Not Boarding Pass a museli jsme na check-in pro boarding pass. Ale ty asi letis s odbavenym zavazadlem, takze stejne na ten check-in budes muset jit?

Jinak Abud Dhabi - Male jsme leteli tam i zpatky v sobotu, a ackoli ostatni dny zda se ze leteli normalne vcas, tak nam obe cesty vyrazne zpozdili, tam o 3 hodiny a zpet o 4 hodiny, oznamili to vzdycky vecer predem mailem. Cestou tam nam to nevadilo, posedeli jsme si v salonku v Abu Dhabi, ale zpatky peknej vopruz priletet do Abu Dhabi ve 3 rano misto o pulnoci.

0 Citovat

@Ala: letíme z Abu na Maledivy. Koukal jsem že letadla létají posledních pár měsíců přesně a spolehlivě na čas. Takže to snad bude ok. Máme pouze malé batohy (20l, max 4kg). Cestujeme pak z Male (po 5ti dnech na ostrově) dál do Singapuru a kolem světa ;) Nemám problém si vytisknout boarding pass v hotelu, ale pokud jde zdarma vytisknout na check-in nebo kiosku, tak to tak udělám radši ;)

0 Citovat

Jak jsem psala, nam zrovna minulou sobotu 10.2. letelo opozdene o 3 hodiny (14:45 misto 11:45) a vcera 17.2. letelo dokonce az v 15:45, takze umerne tomu byl opozdeny i ten let zpatky z Male do Abu. Nebylo to zpozdeni na posledni chvili, ale oznamili to vecer predem. Z Abu si udelas normalne check-in v appce, ale nevygenerovalo mi to obvykly mobilni boarding pass, ale pdf boarding pass. Ja jsem s tim nechtela jit na check-in (i tam zrovna byla dost fronta lidi s kuframa), mela jsem je vytistene z hotelu a uplne normalne jsme s nimi prosli.

1 Citovat

Pokud to vygeneruje BP a píší, že elektronický se neuznává, vytiskneš. Pokud to nevygeneruje BP, musíš  na přepážku. Není v tom žádná věda. 
Marně přemýšlím, proč bych měl chtít stát řadu na letišti, obzvláště u Wizzu, u kterého jsou hodinové fronty pravidlem, když nemusím odbavovat zavazadlo. Každý slušný hotel vytiskne zdarma. Jedině snad, že někdo miluje stání ve frontě, nebo prostě v žádném hotelu nebude a od odjezdu z domu to bude vic jak 24 hod. I tak lze ale zaplatit sedadlo a vytisknout ještě doma. Ano, bude to stát  pár stovek na jednoho navíc, ale pokud cestuju obzvláště v páru, tak je to při cestě kolem světa jako plivnutí do vody :-). Mně by to za to stálo, ale každý má samozřejmě jiné priority a fin. možnosti :-). Raději bych tu hodinu proseděl v tom jejich výborném salonku.

0 Citovat

Proto se ptám. Zkušenost s check-in na letišti u nizkonakladovky nemám, jelikož létám vždy bez zavazadla. Vytiskneme tedy buď na hotelu, nebo ještě v Praze. Sedadla máme koupena na exitech a nějak mi nedocvaklo, že se ten on-line check-in dá udělat v tomto případě o dost dříve (ale na to bych asi přišel v apce až to nastane :D )

0 Citovat

Check in on line pouze 3 hodiny před odletem. To znamená vždy na přepážku. Nebo koupit místa měsíc předem.

1 Citovat

Online check-in bez zakoupených sedadel jde 24 hod až max 3 hod před odletem. Méně než 3 hod před odletem je to už jen na přepážce a zpoplatněné. Už to psal včera Jáchym. 

2 Citovat

Neví někdo, zda se lze na letišti Praha prokázat u vchodu mobilní palubní vstupenkou v aplikaci Wizzu? Nebo ji musím vytisknout? Přímo na stránkách Wizzu píší, že Praha tu mobilní palubní vstupenku zatím neumí.

 


odbaveni.jpg

0 Citovat

to je nejaka blbost, som to pozeral, ani z takej Bratislavy vraj nic nejde

0 Citovat

Ta "nepodpora" mobilneho palubneho listka nie je nic ine, ako madarske privyrabanie si. Dufaju, ze si namiesto stresujuceho zhanania si tlaciarne 24 h pred odletom prikupite sedalo (a letenku si vytlacite uz doma). Tuto hlasku uz nejaky ten piatok ignorujem, na letisko idem s PDF a nikde s tym problem zatial nemali.

Posledne v Alicante som sa bol na to pytat na prepazke, poslala ma s tym rovno na gate, ale ze ked chcem, tak mi vytlaci palubny listok. No a na brane vedlajsie lety - Ryanair s Easyjet ... a tam sa to mobilami len tak hemzilo.

0 Citovat

Je to nejaka kravina a podle me chybna informace na jejich strankach, vzdyt wizz z prahy normalne s mobilnim boarding passem vzdycky fungoval. Proste si pavlezhradce normalne pockejte, 24 hod. pred letem si udelejte v aplikaci check-in, a kdyz vam to vygeneruje mobilni boarding pass, tak s nim normalne v praze projdete.

0 Citovat

letěl někdo tou novou linkou wizzair z vídně do hurghady? Jak to probíhá při odletu z Hurghady - musím na přepážku, když nemám odbavené zavazadlo, resp. stačí letenka v mobilu nebo ji musím tisknout? Díky

0 Citovat

Musíte na check-in přepážku, kde zdarma vytisknou papírovou 🙃

0 Citovat

ok. díky moc za info

0 Citovat

Tak přidávám čerstvou zkušenost z tohoto víkendu s tou mobilní palubní vstupenkou Wizzu v Praze. Bylo to přesně tak, jak jste tu někteří psali: samozřejmě funguje, na webu mají mylnou informaci. Bylo to úplně bez problémů, stejně tak při zpáteční cestě na letišti v Larnace.

V Praze velikost příručáků zdarma nikdo nekontroloval (u vchodu byl jediný zaměstnanec, který toho měl až nad hlavu), v Larnace ale otevřely vchod už hodinu před odletem a byli tam na to dva, takže to docela hrotili, měřili a několik lidí doplácelo.

Cestám zdar!

3 Citovat

Zdá se, že náš první let bude s Wizzair i poslední. Tohle opravdu nepotřebuji.

Vstupenky zakoupené v listopadu s sedadlami. Ve středu jsme se pokusili o odbavení na let přes web, příliš brzy. Dnes 16 hodin před odletem to není možné. 

Neprojdou ani tou nejjednodušší zkouškou. Zlatý Ryanair...


captureuposf.jpg

0 Citovat

Potvrďte tu změnu příletu o 5min a online check in vám normálně udělat půjde 

1 Citovat

Hlavne si stahnete appku, na webu nam nesel  vubec checkin udelat, v appce hned jak to bylo 24h pred letem.

1