http://www.airasia.com/my/en/home.page Dnes od 18:00 středoevropského času se chystá velký výprodej letenek. Pokud máte tedy v plánu cestu do JV Asie, neměli byste u této události chybět. .

Air Asia

Založil ve fóru Letecké společnosti

Kup si air asia pass

0 Citovat

Mám dotaz.Chci si koupit letenku na začátku července Kuala Lumpur-Bali.Myslíte, že mám čekat, až Airasia bude mít nějakou akci, nebo budou levnější letenky pár dnů předem, nebo koupit rovnou.?Teď mi to vychází i s kufry do 15kg za zhruba 4.200Kč.Což mi připadá na Asii ranec.Dík

0 Citovat

Zkus jeste malindair.com, lítají KUL-DPS jednou denně a zavazadlo už mají v ceně. Nejlevnější tarif začíná na 99MYR za jednu cestu. Osobne vyzkoušeno, větší komfort než Airasia.

0 Citovat

Jj malindoair jsem zkoušel, ale promo letenky už mají vyprodané, nebo za 260MYR.S nima by raději, už jen kvůli zavazadlům v ceně, ale airasia vychází v tom termínu co potřebuju stejně i s příplatkem za kufry lépe.

0 Citovat

Sleduj taky malaysia airlines. Před 14 dny jsem kupoval zpáteční KUL-DPS za 300 MYR s odbaveným zavazadlem. Mívají občas akce

0 Citovat

Ahoj jsem tu nově, nevíte někdo jestli létají přímé spoje z bornea na bali. Děkuji moc za radu

0 Citovat

Díky moc, už jsem našel, ale na letiště sandakan ne. Chci vyrazit příští rok začátkem května, tak dávám veškeré infa dohromady. Vše se hodí. Jen mě mrzí. že budem mít se ženou max 14dní i s letem. Budu rád za každou radu na ubytování jídla atd. Koupil jsem průvodce od lon.planet. tak pilně studuji. Manželka miluje delfíny a orangutani tak se snažím nějak to vše skloubit. Pojedem akce Batoh a náhoda úplně šetřit nechcem ale na úplné rozhazování taky moc nemáme. nějaký takový střed.

0 Citovat

V tom případě se soustřeďte na jedno míst. Jakmile budete kombinovat a lítat jak diví, dovolená bude na prd!

0 Citovat

Máš nějaké tipy na výlety. Vyhlídnul jsem nějaké ubytování v Sanuru. Kam se dá za slony a delfíny? Díky

0 Citovat

Lieta AirAsia aj do Francúzska a na Nový Zéland? Dnes som mal chvíľu v ponuke aj Christchurch z Kuala Lumpur ale po zadaní dátumov mi to vyhodilo chybu. Potom keď som to skúšal znova tak už tieto destinácie v ponuke neboli. Žeby niečo chystali? smiley

0 Citovat

Neleta a nikdy neletala. Pred casem letali akorat Londyn, linka je uz ale zrusena.
Leta do: Australie, Banglades, Brunei, Kambodza, Cina, Hongkong, Indie, Indonesie, Japonsko, Laos, Macau, Malajsie, Myanmar, Nepal, Filipiny, Saudska Arabie, Singapur, Jizni Korea, Sri Lanka, Taiwan, Thajsko (+ transfer do mest a na TH ostrovy), Vietnam.
No ale chystat neco by nebylo spatne, hlavne neco do Evropy smiley

0 Citovat

Pro mě novinka - povolené zavazadlo do 15kg zdarma na letech Jakarta - Bali, možná i další linky.

0 Citovat

čaute,
v listopadu letíme přes vaše stránky čtyři lidi do singapuru . Od tama na langkawi, ale letenka na naše datum je směšně drahá, snažím se najít nějákou variantu, abych stáhl cenu, protože považte, že i kombinace SIN>KUL>LANGK je skoro stejně drahá ( rozdíl 200kč ) oproti přímě SING>LANGK. / líta jen jednou denně )

Našel jsem nějaké slevové kupony : http://www.savingstory.com/coupons/air-asia/ nějaký podvod ?

Taky účet od nich mi nějakou výhodu přinese ? Jako pár dní zpět jsem koupil jeden zpáteční směr ten byl za promo. to vyšlo skvěle(tuším o polovinu levnější než směr TAM). Ale letenka tam je s kufrem za 2450 pro jednoho a to je na airasiu FUJ cena.

Zkuste zapátrat nebo vytasit ESO z rukávu pokud je nějaká možnost pls smiley - PROTOŽE PRO 4 LIDI TO JE HNED 10 000 JEN ZA PŘELET NA LANGKAWI A TO UŽ STÍRA PRINCIPY LEVNOCESTOVÁNÍ.

popřípadě poradit jestli nepočkat pár dní/týdnů jestli se ceny nepohnou. Jedná se konkrétně o 14.11. ( Jo a to máme přílet před 4pm. 13.11.

jo a off topic abych nemusel psát do 3 vláken :

na cestě zpět budu 8hod v londýne na LHR a potom v rámci BA přelet do barcelony, můžu normálnš do mněsta metrem ? Asi jo.. a kufr bude někde nebo si ho musím vyzvednout ? Protože to je v rámci letenky u EMIRATu jsem si jich v dubai ani nevšiml.

A když budu dělat 24hod před odletem check in u BA budu dělat ch-in jen na jeden let nebo mi bude umožněno na všechny v dané letence ? ( myšleno zpáteční let ) a taky jysem koukal, že u seatingu mají u 380tek vrchní patro taky pro economy část a tam je to 2-4-2 ... myslíte, že mám šanci u checkinu se tam dostat s třema kouskama a nebo to už byva rozebrane ? příjde mi dost lowcostove si sedadlo ve stresu vybírat až den před odjezdem.

Jinak Vám děkuji za rady a přeji hezký den. smiley

0 Citovat

Let Singapur - Penang za 32 EUR bez kufru s tigerair a pak lodi na langkawi? Napada me vice variant, ale jsem v praci....

0 Citovat

Takže po diskuzi ze spolucestujicima asi ještě ten den navštívíme KUL večer a na druhý den odpoledne poletíme do ráje.

Přílet do SIN s BA 15:55 a odlet s AIR ASIA ze stejného letiště 18:25. Je to v pohodě ??? tím pádem jsem si asi vyřešil všechny problémy z předchozího postu, až na tu cena, která bude stejně 2500Kč za ty dva lety smiley))

Stejně by mi pomohla jedna správná odpověď i na mé off topicy smiley

DÍKES

0 Citovat

Když si vybíráš tu letenku, tak dáváš Low fare nebo premium flex tarif?

0 Citovat

Ahoj, prosím o radu - chci se online odbavit na let BKK - Krabi na 13.11., ale nutí mě to vybrat si sedadlo za peníze. Je to např. jako u ryanair, že v nějakém termínu před letem už lze vybrat sedadla zdarma (nebo si je klidně nechat přidělit)? Nebo pouze placená sedadla? Je to pár korun, ale stejně..
A chápu správně, že za odbavení na letišti se také platí?
Nějak se v tom nevyznám..
Díky moc!

V.

0 Citovat

U Air Asia platíš úplně za vše, takže i za jakýkoliv sedadlo, ale jak říkáš, pokud nechceš nějaký "prémiový", tak je to pár korun a jejich letenky jsou tak levný, že se to i tak vyplatí. A jo, je potřeba udělat check-in předem, pokud nechceš platit navíc.
Ale teď si uvědomuju, že co si vzpomínám, tak sedadlo si vybíráš a platíš u Air Asia už při nákupu letenky...

0 Citovat

Předevčírem jsem letěl s Air Asia X z Kuala Lumpur do Perthu, check-in jsem dělal na letišti (čekal jsem na potvrzení upgradu a doporučovali check-in do té doby raději nedělat) a neplatil jsem nic. Výběr sedadla taky není povinný, tak když si necháš sedadlo, které ti systém automaticky přidělí, neplatíš taky nic.

0 Citovat

Check - in na letišti na přepážce je u domestic určitě zpoplatněn, je potřeba ho udělat online. Viz: A service fee will be charged to a guest who performs a manual check-in at the airport check-in counter for domestic flights (AK flights)
S těma sedadlama je fakt, že jsem vždycky kupoval, takže špatné info z mé strany.

0 Citovat

Letěl jsem BKK-CEI před dvěma týdny a check-in normálně bezplatně na letišti. Dělal jsem ho přes ten self check-in kiosek a místo to přidelilo automaticky.

0 Citovat

Já myslím check-in na přepážce, kiosek je zdarma

0 Citovat

Ahoj, prosim, vite nekdo, jak je to se zavazadly pri letu Bali - Kuala Lumpur? Nejak nemohu najit informaci, kolik kg zavazadel (odbavene) je v cene letenky, pripadne, zda je opravdu potreba prikoupit 20 kg odbavene zavazadlo.
Vejdeme se do 15kg, ale nikoliv kabinove.
Dekuji moc

0 Citovat

Za zavazadla se plati v tarifu Low fare. Tarif Premium flexi ma 20 kg v cene. V tarifu Low fare si pak muzes prikoupit 20 az myslim 40 kg.

0 Citovat

Zdravim,

mate prosim vas niekto skusenosti s Asean Pass? Pravdepodobne absolvujem min. 6 preletov (filipiny, KL, thajsko) a asi by sa mi to oplatilo financne, ale neviem ci su tam nejaké záludnosti:/, problemy ...atd...nemam problem si lety rezervovat aj s velkym casovym predstihom.
Diky za pomoc:)

0