Ahojte, nikde jsem nenasel a proto se zeptam. Pres web tu moznost nevidim a kdyz to dam pres jejich apku v mobilu tak moznost jidla a seat je ale kdyz na seat kliknu tak to napise, ze Error message - The seat map is not available for this flight 8703 99 .Jde o let Bangkok - Phuket a zpet.Dekuji za info pokud nekdo mate. Jde o let neco malo pres hodku a330tkou ale tak bych rad sedel s manzelkou nez nejakou thajkou ;) ;) ;) .

Thai Airways - manage my booking - vyber sedadla - na webu ne a app v mobilu dava error

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

6 reakcí

Ahojte, nikde jsem nenasel a proto se zeptam. Pres web tu moznost nevidim a kdyz to dam pres jejich apku v mobilu tak moznost jidla a seat je ale kdyz na seat kliknu tak to napise, ze 


Error message - The seat map is not available for this flight 8703 99 .


Jde o let Bangkok - Phuket a zpet.


Dekuji za info pokud nekdo mate. Jde o let neco malo pres hodku a330tkou ale tak bych rad sedel s manzelkou nez nejakou thajkou ;) ;) ;)

0

Myslím, že je veľmi malá šanca, že vás nedajú spolu

0 Citovat

Pan je optimist a, ze Thajka :-) Mozna nemecka duchodkyne, ale Thai neni wizz nebo ten druhej irskej něco, tam to bude ok

0 Citovat

sem se snazil to tema zlehcit a vidim, ze se povedlo ;) a prave ze thai neni wizz sem si rikal safra proc nejde booknout mista kdyz jidlo si vybrat muzu ;)

0 Citovat

Ať je to let Thai nebo Thai Smile, na domestic by měl jít seating jen při objednání nebo olci, případně na letišti. Jinak to neuděláš....

0 Citovat

Sice ti to nepomuze, ale jen pro info u Bangkok Airways mi na domestic letu seating online udelat sel :-) 

0 Citovat

no ctu si na thai www - 


• iCheck-in is not available for THAI SMILE flights (WE) including the TG flights operating by THAI SMILE


tak asi je to jasne ;) takze na prepazku

0
6 reakcí