Ahojte, máme letět s přítelkyní do Londýna na konci ledna a bohužel neví, jak bude stíhat se zkouškami na VŠ. Chtěl jsem se zeptat, kolik by stála případná změna jména cestujícího. Na webu wizzairu jsem našel částku 1215 Kč, ale to mi přijde opravdu hodně za změnu jména. Letenky jsou již zaplacené. Děkuji moc za odpověď.  .

Wizzair- změna jména cestujícího

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

23 reakcí

Ahojte,

máme letět s přítelkyní do Londýna na konci ledna a bohužel neví, jak bude stíhat se zkouškami na VŠ. Chtěl jsem se zeptat, kolik by stála případná změna jména cestujícího. Na webu wizzairu jsem našel částku 1215 Kč, ale to mi přijde opravdu hodně za změnu jména. Letenky jsou již zaplacené.

Děkuji moc za odpověď. smiley

0

Je to tak smiley nic jiného s tím nelze dělat.

0 Citovat

Díky moc Dave za odpověď, i když jsi mě moc nepotěšil smiley

0 Citovat

Nejhorší je, že u wizzu bez členství nedáš ani ránu a je levnější změna jména :O

0 Citovat

Ahoj
Mám dotaz, já už ten šílene poplatek zaplatila minulý týden v pátek společně s přepravou z letiště. Potvrzeni o rezervaci přepravy mi dorazilo,ale nikde žádná zmínka o změněném jméně. Všude je vypsán poplatek za změnu,ale jméno je pořád předchozí. Mám docela obovy, 20.2. máme letět. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jak dlouho to trvá než ta změna v rezervaci proběhne? Nemůžeme zatím udělat check-in. Nejspíš asi budu muset zavolat, ale pokud máte někdo zkušenost tak prosím napište.
Díky

0 Citovat

Caute, vedel by mi niekto poradit s nasledujucou situaciou? Pred dvoma tyzdnami sme s kamoskou kupili letenky na Cyprus (jun), ale ona si to dneska rozmyslela smiley ... Letenky boli kupovane z jej uctu cez wizz discount club a strasne nerad by som ich nechal prepadnut kedze cena a datum boli dobre, je teda mozne prebookovat jej letenku na niekoho ineho? V cenniku wizz za zmeny som nasiel poplatok 45€ za zmenu mena - tento poplatok sa vztahuje len na preklep alebo je takto mozne zmenit cestujuceho a teda pri check-in vygeneruje "spravnu" letenku? Su tie letenky na seba nejako viazane? Da sa letiet aj bez nej, sam? Dakujem za akekolvek rady

0 Citovat

Tohle podle mě nepůjde - a to z důvodu nákupu na členství. Jednoduše člen musí mít svou letenku :/ u tebe by problém nebyl a zaplatil by se jen poplatek 2x45€.

0 Citovat

Ja si tiez myslim, ze pri nakupe cez wizz discount club je zlava podmienena "ucastou" vlastnika tejto club karty a teda jej meno menit najskor nepojde. Ostava mi asi len zohnat niekoho dalsieho komu nebude vadit 3x vyssia cena letenky alebo to cele proste prepadne :/
Pri zmene mojho mena by bolo preco 2x45€ ? To sa rata poplatok na odlet+prilet? To by uz velmi neutekalo od ceny novej letenky

0 Citovat

Většinou jsou poplatky stanoveny za let - u toho jména si nejsem 100% jistý jestli to nebude za celou rezervaci. Cena se zobrazí v manage my booking.

0 Citovat

Je to 1215Kc (45Eur) za jeden let, to znamena celkem za zpatecku 2430Kč... nedavnou jsem to taky chtel zmenit ale nakonec by vysla levneji nova letenka smiley

0 Citovat

Když jsem už provedl na obě letenky elektronickej check-in, dá se to ještě zrušit a na druhé letence provést změnu údajů, za těch 2340 Kč total?

0 Citovat

U odbavených letů tuším, že už ne.

0 Citovat

Zdravím,
mám dotaz, zda je možné aby na mou letenku letěl někdo jiný se stejným jménem i příjmením smiley Předem díky za odpověď...smiley

0 Citovat

Jasně, kdo by zjistil jaká osoba měla původně letět smiley

0 Citovat

SUPER! Otec bude mít radost smiley

0 Citovat

Ahoj, chci se jen zeptat přítelkyně se jmenuje Barbora a na letence je Bara, bude s tím nějaký velký problém?

0 Citovat

to sa tu ako objavil rocny prispevok :D

0 Citovat

Matrix

0 Citovat

Jsem měl problém, tak jsem zde hodil dotaz, ale na 50 pokus se mi to podařilo, tak jsem smazal příspěvek :D

0 Citovat

Dobry den, mam skupinove clenstvi discount a kupovala som letenky sebe + 2polucestujuci. Ja nakoniec v danom termine vycestovat nemozem. Mozu ti dvaja vycestovat sami bezo mna ?

0 Citovat

jasne, takto sme uz leteli viackrat, najma pri tych letenkach za 20-30 euro otocka sa oplati vyuzit niekoho group WDC (aj cudzieho), najma ked vas idu traja, styria.

0 Citovat

Zdravim muzu se zeptat ma nekdo zkusenost se zmenou jmena kdyz ma clenstvi? je tam nejaka nizsi cena diky clenstvi nebo je to jedno?

0 Citovat

Při změně jména je to jedno, žádná sleva.

0 Citovat

oka diky ;-)

0
23 reakcí