Při přestupu nad 4 hodiny máte nárok na občerstvení zdarma. Poukaz si vyzvednete na přepážce H v Terminálu 3. K dispozici je 6 restaurací: Thai Express Restaurace se nachází v Terminálu 1 mezi gates C13 a C15. Občerstvení obsahuje: Předkrm, výběr teplých entrée a nápoj. COSI Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate B8. Občerstvení obsahuje: Pizzu, sandwich nebo salát a nápoj. McDonald´s Restaurace se nachází v Terminálu 1&3 v blízkosti gates A16, B28 a C15. Občerstvení obsahuje: Hamburger, hranolky, dezert a nápoj. The Mezzanine Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate A2. Občerstvení obsahuje: Bufetové menu. Ocean Basket Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate B26. Občerstvení obsahuje: Výběr entrée z plodů moře a nápoj. Taste of India Restaurace se nachází v Terminálu 1 mezi gate C15 a C13. Občerstvení obsahuje: Výběr z hotových tzv. “combo” jídel a dva nápoje. by Filip .

Emirates - občerstvení při přestupu zdarma

Založil ve fóru Letecké společnosti

Mám zkušenost z konce září, tedy starší než měsíc. Meal voucher jsem normálně dostal, nicméně nevyzvedával se v Dubaji při přestupu tak jak to bývalo dříve, ale již na odletovém letišti při check-inu (resp. na gejtu v případě online check in). Tak jestli nebude problém v tomto...

Pamatuju si, že na meal voucheru bylo vyznačené datum platnosti, takže předpokládám pozdější použití nebude možné

0 Citovat

Já jsem ho dostal letos v červenci klasicky na Transfer desku v Dubai. Už to nebyla taková "hezká kartička", ale jen vytisknutej kousek papíru. Platnost byla pouze jeden den...

0 Citovat

Letěla jsem s nima před pár dny a voucher s platností jednoho dne jsem dostala hned při check-inu

0 Citovat

Může někdo potvrdit, že už Emirates nevydává voucher při přestupu nad 4 hodiny?

0 Citovat

V lednu jsem letěl s Emirates a měl jsem přestup 6 hodin. Po hodinovém shánění voucherů na letišti mi bylo řečeno na Transfer desku a informacích, že Emirates s platnosti od 1.12.2016 zrušili veškeré vouchery na jídlo. Již ani neexistuje přepážka, kde se dříve vouchery vydávaly.

1 Citovat

Díky Radime... To by mě zajímalo, čím se teď bude chtít EK prezentovat jako prémiovka. Všechny benefity jsou pryč.

0 Citovat

Co k tomu říct... Před 5. lety byly EK na jiné úrovni a let s nimi byl nevšedním zážitkem. Spíše nechápu, proč EK vydává tak levné tarify ( BUD-BKK za 10k Kč) a přibližuje se cenami své dceřiné společnosti FlyDubai...

0 Citovat

Ahojte,vraciam sa zo Singapuru cez Dubai kde mam 8 hodinovy prestup,neviete niekto ci Emirates este stale poskytuju vouchere? :)

0 Citovat

A číst asi umíš, ne?

0 Citovat

Spíš jak může někdo strávit hodinu hledáním místa kde dávají voucher na žvanec než by si ho mezitím koupil. David: Emirates mají skvěle zmáknutý marketing toť vše. Na lince PRG-DXB pokud zůstane možnost si zadarmo vylejt hlavu, tak koupáci budou chrochtat blahem i nadále a EK bude považována za "prémiovou", ať už to znamená cokoli.

0 Citovat

Momentálne som na Taiwane a letím Kaohsiung Hong Kong Dubai Budapešť . Prestup v hong kongu mam 9 h . Včera mi jedno dievča povedalo, že letecká spoločnosť ti poskytne hotel ak máš stop viac ako 8h. Z KHS do HKG idem S dragon air a potom emiratmi . Nebookla som si však let priamo cez stránku emirátov ale cez britskú spoločnosť tripsta. Moja otázka teda je či si viem tuto výhodu uplatnit aj keď mam letenku cez spostredkovatela?

Ďakujem vopred

0