Zdravim, chystame se letet do BKK pres Dauha a vzhledem ke 4h 50min uvazuji o salonku. Vyplati se to? Cetla jsem, ze v DAU jsou pomerne velke prostory na odpocinek ale oddelene? Pritel neumi anglicky tak se nechce moc oddelovat...A v BKK budeme cekat na let taky kolem 4 hodin, priletime z Krabi a do mesta to na tu chvili nejspis nema cenu. Diky za kazdou radu. .

Salonky na ceste do/z BKK pres DOH

Založila ve fóru Letiště

5 reakcí

Zdravim, chystame se letet do BKK pres Dauha a vzhledem ke 4h 50min uvazuji o salonku. Vyplati se to? Cetla jsem, ze v DAU jsou pomerne velke prostory na odpocinek ale oddelene? Pritel neumi anglicky tak se nechce moc oddelovat...A v BKK budeme cekat na let taky kolem 4 hodin, priletime z Krabi a do mesta to na tu chvili nejspis nema cenu. Diky za kazdou radu.

0

Salónek zdarma se vyplatí zcela vždy :)


Pokud letíte třeba až za měsíc, doporučím prostudovat nabídku Erste Premier nebo ČSOB Premium. Oba produkty nabízí Priority Pass, se kterým máte 4 vstupy do salónku ročně zdarma a podmínky vedení účtu lze splnit přeposíláním úspor :)

0 Citovat

Oddělené salonky v Doha? O tom nic nevím. Předpokládám, že PriorityPass či LoungeKey nemáš a ani nějakou premiovou kreditní kartu. Tak se asi ptáš na placený salonek. V DOH Lounge bude nejspíš za 55 USD za osobu.

Jestli se to vyplatí, je to těžká otázka. Pokud ale do sebe naklopíš pár panáků a nějaký snack, tak se to vyplatí,protože DOH není levné letiště stran jídla a pití (pokud tedy nejdeš k nějakému fastfood stánku). BKK je v tomto lepší, ale ceny vstupu do lounge si prosím vygoogli sama. Taková extrémní varianta - můžeš si upgradeovat segmenty EUR-DOH a BKK-DOH do byznysu, ale aby se ti to "oplatilo", musela by jsi v lounge sníst celou krávu a vypít basu šampaňského. Ale vstup do lounge by byl "zdarma". V BKK můžeš sednout na skytrain a za chvíli můžeš sedět v baru nebo před 7eleven. Ale 4 hodiny na přestupu v BKK utečou jako voda, problém je spíše Doha.
 
0 Citovat

Lukáš napsal(a):

Salónek zdarma se vyplatí zcela vždy :)


Pokud letíte třeba až za měsíc, doporučím prostudovat nabídku Erste Premier nebo ČSOB Premium. Oba produkty nabízí Priority Pass, se kterým máte 4 vstupy do salónku ročně zdarma a podmínky vedení účtu lze splnit přeposíláním úspor :)



Tak to se "vyplatí"...

0 Citovat

Petr76 napsal(a):



Tak to se "vyplatí"...

jj, prostudovat podmínky Erste Premier... Tak nějak si představuji "hraběcí rady" @Daniel - upgrade do C kvůli lounge, sníst celou krávu... :-):-) :-) Já myslím, že tohle by nemělo finanční opodstatnění ani pro Otesánka.

0 Citovat

proto ty uvozovky. co si mám představit pod slovem "vyplatit"? tak jen popustím uzdu fantazii...

0
5 reakcí