Čau. Chci se zeptat, budu mít čas na přestup 1hod 25min  Přílet na terminal 2 Odlet z terminalu 3 Je to dostatek času?  Nebo radši koupit fast track?  Díky   .

Přestup LHR

Založil ve fóru Letiště

24 reakcí

Čau. Chci se zeptat, budu mít čas na přestup 1hod 25min 

Přílet na terminal 2

Odlet z terminalu 3

Je to dostatek času? 

Nebo radši koupit fast track? 

Díky 

0

Terminal 2 to Terminal 3 

You can walk between Terminals 2 and 3 via the pedestrian underpass. The route is well signposted and can be followed on our interactive Heathrow map. If you have walking difficulties, find out how to request special assistance.

Average journey time: 10 minutes



0 Citovat

Pěkně Toníku, ale kdo ví, jak bude vypadat pásovka po Brexitu?

0 Citovat

Tak když půjde jako transfer, vůbec pasovkou nepůjde, pokud omylem nepůjde ven ne? 

0 Citovat

Musí ale projít znovu bezpečnostní prohlídkou, která je na LHR zoufale pomalá).

0 Citovat

pokud pod jednou rezervaci tak klid, pokud 2 separatni letenky, spatenka. kor s odbavenym zavazadlem, to je nemozne. lhr chronicky ucpane, zpozdeni castejsi nez na cas.

0 Citovat

Nemame to pod jednou rezervací, ale jako dvě separátní a pouze s prirucakem. Takže fast track asi nebude od věci, že? 

0 Citovat

Tak to mení situáciu

0 Citovat

Thom@s napsal(a):

Nemame to pod jednou rezervací, ale jako dvě separátní a pouze s prirucakem. Takže fast track asi nebude od věci, že? 

A to ještě jestli vám ta druhá společnost umožní online odbavení. Čas od času se mi stane, že ne. Wizz, Ryan, Easy v pohodě, ale exotičtější aerolinky do méně častých destinací...

0 Citovat

tonic napsal(a):


Tak to mení situáciu



Opravdu velmi smysluplný post... 🙄 


Michal napsal(a):

A to ještě jestli vám ta druhá společnost umožní online odbavení. Čas od času se mi stane, že ne. Wizz, Ryan, Easy v pohodě, ale exotičtější aerolinky do méně častých destinací...


Je to let s British do Prahy 

0 Citovat

Kdyz bude nejaka sekera, coz se muze pri letu na Heathrow stat hned, tak ses v pytli...

0 Citovat


Opravdu velmi smysluplný post... 🙄 

Čo sa nepáči? Automaticky som myslel, že ide o garantovaný prestup, až neskôr z teba vypadlo, že ide o 2 separátne letenky. Nie som jasnovidec. Ja som pár krát tranzitoval na LHR a nemal som nejaký problém.

0 Citovat

Thom@s napsal(a):

Opravdu velmi smysluplný post... 🙄  

Navázet se do tonica, který se zde na fóru zrovna jako jeden z mála trpělivě snaží vyjít vstříc i těm nejhloupějším dotazům, jako je například ten tvůj, je mírně řečeno poněkud nešťastné.

0 Citovat

tonic napsal(a):



Opravdu velmi smysluplný post... 🙄 


Čo sa nepáči? Automaticky som myslel, že ide o garantovaný prestup, až neskôr z teba vypadlo, že ide o 2 separátne letenky. Nie som jasnovidec. Ja som pár krát tranzitoval na LHR a nemal som nejaký problém.



Nevím, co jsem si měl z tvé odpovědi vzít. Kdyby šlo o garantovány přestup, neptal bych se, ale je pravda, ze jsem to měl napsat hned na začátku. Ale v poho 


Libor napsal(a):

Navázet se do tonica, který se zde na fóru zrovna jako jeden z mála trpělivě snaží vyjít vstříc i těm nejhloupějším dotazům, jako je například ten tvůj, je mírně řečeno poněkud nešťastné.


Za prvé jsem se do nikoho nenavazel. Za druhé vubec nevím, co je na mém dotazu tak strašně hloupého. A za třetí, ničím jsi k tématu nepřispěl, pouze máš asi potřebu přidat chytrý komentář, jak jsem položil blbý dotaz. Ok připadat ti blby může, ale nech si prosim takový komentář jinam. Diky 

0 Citovat

Thom@s napsal(a):

Za druhé vubec nevím, co je na mém dotazu tak strašně hloupého.

Koupit si na dvě nezávislé rezervace letenky s přestupem 1h 25min je hloupé vždy. Snad jen v čase Via Milano tu u MXP nemusela být taková trága.

0 Citovat


Začínají mě fascinovat dotazy - stihnu přestup s příručním zavazadlem za cca  1-1,5hod u negarantovaných přestupů/lety nejsou na jedné letence/

Připadá mi , že nikdo nepočítá s tím , že 1 let bude mít zpoždění,  přejít na jiný termín terminál -některá letiště nejsou jednoduchá na orientaci a jsou časově náročná a občas  se musí znova projít bezpečnostní kontrolou,kde může být hodně lidí - to stojí také čas

,letadlo není autobus nebo vlak s tím , že když odlet je v 19,30 pustí vás do letadla v 19,29 a když je je přílet v 17,20 tak v 17,25 jsem v terminálu a můžu  začít hledat kde mám přestupovat

Nevím, já osobně  bych takový přestup neriskoval  Za ty nervy mi to nestojí a vymýšlet  plán B,kde sehnat novou letenku  stojí čas a peníze

0 Citovat

Ok, vitaj na fóre. 

1. Keď si to už kúpil, tak je to asi jedno. Modli sa, aby nebolo žiadne meškanie a keď tak, tak len meškanie na druhom lete. 

2. Ak si to ešte nekúpil, tak to ani nekupuj.

0 Citovat

Zpáteční letenku mam do Vídně, ta je na jedné letence. Ale je pro me lepší přiletět do Prahy. Proto jsem koupil i když je tak malo času na přestup. V případě, že mi to uletí mam let do Vídně. Jinak bych tak malo času určitě neriskoval. Šlo mi jen o to jestli to risknout nebo jestli koupit fast track. Ale asi jo, ta tisícovka navíc neni žádná hrůza a třeba to diky tomu stihnu 

0 Citovat

Zpáteční letenku mam do Vídně, ta je na jedné letence. Ale je pro me lepší přiletět do Prahy. Proto jsem koupil i když je tak malo času na přestup. V případě, že mi to uletí mam let do Vídně. Jinak bych tak malo času určitě neriskoval. Šlo mi jen o to jestli to risknout nebo jestli koupit fast track. Ale asi jo, ta tisícovka navíc neni žádná hrůza a třeba to diky tomu stihnu 

0 Citovat

Thom@s napsal(a):

Zpáteční letenku mam do Vídně, ta je na jedné letence. Ale je pro me lepší přiletět do Prahy. Proto jsem koupil i když je tak malo času na přestup. V případě, že mi to uletí mam let do Vídně. Jinak bych tak malo času určitě neriskoval. Šlo mi jen o to jestli to risknout nebo jestli koupit fast track. Ale asi jo, ta tisícovka navíc neni žádná hrůza a třeba to diky tomu stihnu 

Fast track bude potreba, pak napis, jaks to zvladnul :)

0 Citovat

A to nešlo napsat hned na začátku Tvého dotazu, že máš ještě toto ? :D Promiň za rejpání, ale docela podstatné info :D A ještě dotaz, kolik času máš mezi tím letem do PRG a do VIE ? Já jen, že když by ti uletělo letadlo do PRG, aby jsi stíhal zase let do VIE. 

0 Citovat

No to chtělo napsat hned na začátku, ale nejak jsem pozapomněl :D

Mam prilet na LHR 5:55

Do PRG to letí 7:20

A do VIE v 9:05 

Fast track koupim a uvidime jak to dopadne 

0 Citovat

Letel som Calgary - Londyn (LHR) - Vieden, na prestup som mal rovnako 1hod 25min, no nad Londynom sme museli 50 minut kruzit kym sa uvolnil slot aby sme mohli pristat... Ostalo mi 35 minut, sice sprintom a cez pasovu a bezpecnostnu kontrolu ale stihol som to.... Na bezpecnostnej a pasovej som isiel hned za nejakym pracovnikom co tam stal a usmernoval ludi, ukazal som mu letenku a vzdy ma zobral hned na kontrolu aby som nemusel cakat v rade...

0 Citovat

Tak nakonec jsem to stihl úplně v pohodě. Letadlo z Chicaga přiletělo o 45 dřív 

0 Citovat

Paráda

0
24 reakcí