Ahoj, prodal by někdo dva poukazy do Mastercard Lounge 18.2.? Do 1.000 Kč za oba?  .

PRG - Mastercard Lounge koupě poukazu

Založil ve fóru Letiště

12 reakcí

Ahoj, prodal by někdo dva poukazy do Mastercard Lounge 18.2.? Do 1.000 Kč za oba?

0

Získat u banky MC Platinum, World nebo Gold, není reálné?

1 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Získat u banky MC Platinum, World nebo Gold, není reálné?

Mám už delší dobu od KB jejich World Credit kartu + Gold běžný účet. Ani jedna asi není, ta kterou myslíš viď?

0 Citovat

  • Držitelé prémiových karet Mastercard World a Gold hradí vstup ve výši 450 Kč, doprovod držitelů těchto karet je zpoplatněn. 

0 Citovat

Jsou to ony, víc jich není. Takže je jen potřeba, aby i ta druhá osoba měla vlastní kartu World / Gold a máš vstupy za 900 Kč :)

0 Citovat

Wow nice :-) Díky chlapi!

0 Citovat

Jinak za ty prachy to v Praze vůbec nestojí teda

2 Citovat

Pokud nemáš možnost jít jinam ve světě, tak Praha vůbec neurazí. Dost se zlepšili po straně cateringu. Prostory jsou a byly za mne vždycky OK, zejména pak MC Lounge s výhledem na plochu.

S porovnáním s jinými salónky v Evropě patří určitě Praha k těm lepším, pokud nepočítám salónky jen pro aerolinky.

Za 450 Kč to musíš brát jako zážitek a nepřepočítávat to na housky se salámem, rizoto a džusy :)

0 Citovat

Za 450 Kč se dá letět na druhý konec Evropy a zpátky ;) :D

2 Citovat

David Eiselt napsal(a):

...

Za 450 Kč to musíš brát jako zážitek a nepřepočítávat to na housky se salámem, rizoto a džusy :)

Já bych to klidně přepočítával, jelikož litrovka bechera na stojáka, dva salámový talíře k tomu a patery oříšky a troje noviny do batohu už na to vydělají.

A k tomu ten výhled...ikdyž atmosféru jako vloni touhle dobou už to zase nemá.

0 Citovat

Díky za názory. Právě na pražským letišti jsem ještě nebyl ani v jednom sálonku a za 2x450Kč to asi zkusím.. Jako CX v LHR nebo Flagship v MIA to asi nebude, ale budu v Praze od pul 6 ráno a letím v 8. Je tam nějaký teplý občerstvení ke snídani?

0 Citovat

 

Teplé kafe

0 Citovat

Jo no, lepší bude Avion a dát si vajíčka :)

0
12 reakcí